Haris Hajradinovic: Beşiktaş'ta oynamak istiyorum

Süper Lig'de son haftalara girilirken, birçok transfer gelişmesi de yaşanmaya devam ediyor. Özellikle 4 büyük kulüp birçok isimle temaslarını sıklaştırırken, Kasımpaşa'da forma giyen Boşnak oyuncu Haris Hajradinovic ülkesinin basınına verdiği röportajda flaş bir itirafta bulundu. İşte detaylar... (fotomac.com.tr/DIŞ HABERLER)

Süper Lig'de sezonun bitimine az bir süre kala gelecek sezon çalışmalarına hız veren kulüpler çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle ligin 4 büyük kulübü olan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor birçok isimle temaslarını sıklaştırırken, bu kez Süper Lig'de forma giyen bir isimden flaş bir itiraf geldi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Ligde an itibarıyla topladığı 32 puanla 11. sırada yer alan Kasımpaşa'nın Bosnalı oyuncusu Haris Hajradinovic, ülkesinin basınına verdiği bir röportajda flaş açıklamalarda bulundu.

Boşnak basınından Sport1 internet sitesine çarpıcı açıklamalarda bulunan 26 yaşındaki oyuncu, formasını giymek istediği ekibi de açıkladı.

İşte Hajradinovic'in röportajından öne çıkanlar...

-Kasımpaşa futbolcusu bize corona virüsü pandemisinin neden olduğu ara sırasında bireysel ve takım düzeyinde antrenmanların nasıl düzenlendiğini anlattı.

"Verilen bu aradan hoşlanmadığımı söylemeliyim, ama yapacak bir şey yok, durum buydu. Önce evde bireysel olarak antrenman yapmaya devam ettik. Sonra gruplar halinde çalışmaya başladık, bu yüzden sezonun devamı için hazırlanmak için yeterli zamanımız ve alanımız vardı."

"Bu pandemi birden ortaya çıktığı ve bunun farkında olmadığımız için bir panik yaşadık. Tabii ki evdeydim ve tüm durumu izledim."

Futbolun taraftarlar için oynandığını söyleyen Hajradinovic "Şu anda durum öyle ki, oynamaya devam ettiğimiz için mutlu olmalıyız." dedi.

Beklentilerinin takımı Süper Lig'de tutmak olduğunu aktaran Boşnak oyuncu geleceğine dair açıklamalarda da bulundu.

Türkiye'ye gitmesinin kariyerinde büyük bir adım olarak niteleyen oyuncu ayrıca taraftarların, antrenörlerin ve kulüp yönetiminin beklentilerini karşıladığına inandığını söyledi.

Kasımpaşa'dan ayrılıp ayrılmayacağının sorulması üzerine "Zamanı geldiğinde, bir teklif varsa oturup konuşacağız" diyen oyuncu, Beşiktaş'a transfer olup olmama şansının sorulması üzerine çarpıcı bir itirafta bulundu.

Bu soru sonrası Hajradinovic "Doğru, bir gün Beşiktaş formasıyla oynamak istiyorum, ancak bir sonraki dönemde neler olacağını göreceğiz. Hiçbir şeyin imkansız olmadığını söylemeliyim" dedi.

DİĞER
SON DAKİKA