Iverson İstanbul'da

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Şeref Yalçın tarafından Atatürk Havalimanı'nda karşılanan Allen Iverson, 16 bavulla İstanbul'a geldi.
GALERİ DEVAM EDİYOR
Yaklaşık 250 civarında siyah-beyazlı taraftarın coşkulu tezahüratlarıyla karşılanan Iverson, Atatürk Havalimanı'ndan alınarak dinleneceği otele götürüldü.
Menajeri ile birlikte İstanbul'a gelen ve 50'ye yakın gazetecinin takip ettiği Allen Iverson'ın günü otelde dinlenerek geçireceği ve yarından itibaren de lisans için sağlık kontrolünden geçeceği bildirildi.
Beşiktaş Cola Turka'nın yeni transferi NBA yıldızı Allen Iverson, Türkiye'ye en iyi yaptığı iş olan basketbol oynamaya geldiğini söyledi.
Iverson, kaldığı otelin önünde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İstanbul'a geldiğinde gördüklerinin kendisini çok etkilediğini dile getirerek, ''Gelir gelmez hemen kabul edilmek, iyi ve büyük bir his yarattı. Geldiğim için çok seviniyorum. Buraya en iyi yaptığım işi yapmaya, basketbol oynamaya geldim'' diye konuştu.
Taraftarların mutlaka kendisini daha önce televizyondan izlemiş olduğunu düşündüğünü aktaran Allen Iverson, ''En çok yapmak istediğim şey; beni canlı olarak görmeleri, izlemeleri. Taraftarlar, canlı olarak çok daha iyi halimi seyredecekler'' ifadesini kullandı.
Iverson, taraftar desteğiyle oynamanın önemine değinerek, ''Onların bütün hislerini biz de paylaşacağız. En büyük itici güç taraftarlarımız olacaktır'' dedi.
Şu ana kadar Türkçe bir kelime öğrenmediğini belirten ünlü basketbolcu, ancak buradan ayrılırken Türkçe konuşacağını sözlerine ekledi.
Ünlü basketbolcunun, bu akşam Beşiktaş futbol takımının Kasımpaşa'yla yapacağı futbol maçını İnönü Stadı'nda izleyeceği öğrenildi...
Iverson'ın imza töreni ise 9 Kasım Salı akşamı saat 20:00'de Akatlar Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek...
Taraftarlar, imza törenine herhangi bir ücret ödemeden tanıklık edebilecek...
Işık şovlar ve müziklerle renklenecek olan törende Allen Iverson için hazırlanmış özel klipler gösterilecek.
DİĞER
SON DAKİKA