Nihat Kahveci çıldırdı

Nihat gerçekleri

Türkiye'nin konuştuğu Nihat Kahveci olayı, ve bu olayın diğer kahramanı Turgay Demir'in inanılmaz iddiaları...

Turgay Demir'i arayan Başkan Yıldırım Demirören ne dedi?

Quaresma, Guti, Simao, imza dağıtıyor, Nihat uzaktan seyrediyor... Onlar forma satıyor Nihat sadece caka satıyor... Beşiktaş'taki iki sezonda attığı gol sayısı bir elin parmaklarından az? Yaptığı asistler...

Quaresma, Guti, Simao, imza dağıtıyor, Nihat uzaktan seyrediyor... Onlar forma satıyor Nihat sadece caka satıyor...
Beşiktaş'taki iki sezonda attığı gol sayısı bir elin parmaklarından az?

Yaptığı asistler de o kadar… Kötü oynadı ama en önemlisi bu formayı koşarak bile terletmedi. Sahada yürüdü. Eli belinde dolaştı. Beşiktaş bu sezon 180 bin forma sattı, içinde 18 tane Nihat forması yoktur. Beşiktaş'a hiçbir şey vermeyen Nihat'ın kulübe maliyeti ise 15 milyon euro...

İşte gerçek sebep bu. Ne benim yazdıklarım, ne de Quaresma'nın vermediği pas...Gerçek bu, ezilmek, kıskanmak, başarısızlığını örtemeye çalışmak. Sahada Quaresma'ya saldırdı.

Yetmedi soyunma odasında yaptı aynı çirkinliği.
Buna rağmen bitmedi öfkesi.
Quaresma arkamızda imza dağıtırken bana saldırdı. Quaresma'ya mı mesaj vermek istedi yoksa hazır başlamışken bu konuyu da halledelim diye mi bana bu çirkinliği yaptı bilmiyorum.

Ama bildiğim bir şey var ki Nihat çok büyük yanlış yaptı. Benden önce yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'na. Bu arada ben de yanlış yaptım. Sanki böyle bir yetkim varmış gibi "Nihat gitmeli, gidecek!" türünden açıklamalarım ve yazılarım oldu.

Bu kararı Beşiktaş yönetimi verebilir, bizim haddimiz değildir Beşiktaş'ın bir futbolcusunu göndermek. Bu vesileyle hatamızı da düzeltmiş olalım.

Çatır çatır pazarlık yaptı
İşin beni ilgilendiren tarafı ise Nihat'ı hayat boyu affetmeyecek oluşumdur. Bana küfür etse, attığı yumruk gözümün üzerine gelse belki affedebilirdim ama o onuruma kurşun sıkmaya kalktı.

Bu ülkede dürüstlüğü çocuklarına miras bırakmaya ant içmiş bir insana söylediği o çirkin sözleri unutmam mümkün değil.

Haddini de aştı, terbiye sınırlarını da ama en önemlisi kul hakkı aldı.

Öte yandan işi Beşiktaş'ın evladıymış noktasından ele alanlara da sadece gülüyorum...

BİZE ULAŞIN