Rıdvan Dilmen'den olay yorum! "Abdullah Avcı ve Sergen Yalçın..."

Süper Lig'in 13. hafta kapanış karşılaşmasında Beşiktaş, Kayserispor ile karşılaştı. Vodafone Park'ta oynanan maçı siyah-beyazlılar 4-1 kazandı. Mücadelenin ardından değerlendirmeler yapan ünlü spor yorumcusu ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen, flaş yorumlarda bulundu.

Süper Lig'de 13. hafta heyecanı sona erdi.

Haftanın kapanış karşılaşmasında Beşiktaş ile Kayserispor karşı karşıya geldi.

Vodafone Park'ta oynanan mücadeleyi siyah-beyazlılar 4-1 kazandı.

Maçın ardından NTV Spor'da yayınlanan %100 Futbol programında değerlendirmeler yapan ünlü spor yorumcusu ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen, flaş yorumlarda bulundu.

İŞTE RIDVAN DİLMEN'İN AÇIKLAMALARI

Wolverhampton maçını hatırlıyorum. Abdullah Avcı istifa sesleri. Sergen Yalçın tezahüratları. Yönetime protestolar. O günlerden bugünlere geldi.

Coşkulu bir Beşiktaş vardı zaten. Ancak yepyeni bir teknik adamla farklı bir dizilişle, farklı bir sistemle başladılar. Öne geçemedikleri maçlarda sıkıntı yaşadılar ve kazanamadılar.

Uçan Fenerbahçe, zaten şampiyon adayı Galatasaray müthiş, karadeniz fırtınası Trabzonspor, küme düşecek Başakşehir, Sivas'ı kâle alan yok, Sergen Yalçın tezehüratları , Abdullah Avcı istifa sesleri...

Bugün Abdullah Avcı tezehüratları, bu 6 haftadan sonra istifa sesleri her yerde olacak şeyler. Abdullah Avcı ile olan birşey değil. Sabırlı insanlar bu duruma gelir. Abdullah Avcı sabır etti, oyun içinde de sabır ederek oynattı Beşiktaş'ı bu duruma getirdi.

Beşiktaş travma ile başladı, büyük risk alarak lige devam etti. Şimdi oyuncu profiline bakarsak ikinci bölgeyi en çabuk geçecek birkaç oyuncusu var. Burak çok iyi oyun çıkardı bugün.

Vermesi gereken topları vermedi. Pas vermesi gereken yerde pas vermedi, vurması gereken yerde pas verdi. Burak hep oyun içinde kalıyor ve muazzam istek var. Sahanın en iyi oyuncu müthiş top oynadı bugün.

Futbolcuların tamamıyla garanti para olarak anlaşmış Kayserispor. Maç başı para ile anlaşmamışlar. Beşiktaş'a gelirsek uyum süreci sabır ederek bir türlü toparlayacak.

BİZE ULAŞIN