Web Sürümüne Geç

Şenol Güneş ile Ümit Özat arasında gerginlik

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, maçtan önce Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in elini öptü, 21 dakilka sonra ise deneyimli çalıştırıcının üzerine yürüdü.

Süper Lig'de Beşiktaş ile Gençlerbirliği arasında oynanan karşılaşmanın ilk yarısında iki takım teknik adamları arasında söz dalaşı yaşandı.

Beşiktaş - Gençlerbirliği karşılaşmasından Ümit Özat önce, Şenol Güneş'in elini öptü. Ardından maç başladı ve mücadelenin 21. dakikasında Luccas Claro'nun Cenk Tosun'a yaptığı faul sonrası Claro, hakem Serkan Çınar tarafından sarı kart ile cezalandırıldı.

Bu sırada Şenol Güneş yedek kulübesinden hakeme tepki gösterirken, Ümit Özat ise kendi yedek kulübesinin bulunduğu yerden rakip kulübeye hızlı bir şekilde geldi. Burada iki teknik adam hararetli bir şekilde tartıştı.

Ancak Özat'ın Şenol Güneş'e sert bir şekilde tepki vermesi, 21 dakikada değişen ruh halinin tartışılmasına sebep oldu.

Maçın başında elini öptüğü Şenol Güneş'e 21 dakika sonra verdiği tepki birbiriyle zıt bir durum olurken, maçın ardından konuşan Ümit Özat, "Hepimiz duygusalız ve kazanma stresi ona da bana da yanlış hareket yaptırmış olabilir" dedi.

BİZE ULAŞIN