Web Sürümüne Geç

    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)

    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)
    • 1
    • 25
    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupasında hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)

    Rusya'da yapılan 2018 Dünya Kupası başlıyor. 2018 FIFA Dünya Kupası'nın açılış maçında ev sahibi Rusya ile Suudi Arabistan 14 Haziran Perşembe günü karşı karşıya gelecek. Moskova'daki Luzhniki Stadı'nda oynanacak A Grubu karşılaşması saat 18.00'de başlayacak.

    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)
    • 2
    • 25
    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupasında hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)

    TRT1,TRT4K ekranlarından canlı yayınlanacak. Büyük mücadelenin yaşanacağı Dünya Kupası maçlarının hangi kanallarda yayınlanacağı da belli oldu. Peki Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta oynanacak, hangi kanalda canlı yayınlanacak?

    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)
    • 3
    • 25
    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupasında hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)

    15 HAZİRAN CUMA

    A Grubu 15.00 Mısır - Uruguay TRT 1, TRT 4K


    B Grubu 18.00 Fas – İran TRT 1, TRT 4K


    B Grubu 21.00 Portekiz – İspanya TRT 1, TRT 4K

    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)
    • 4
    • 25
    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupasında hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)

    16 HAZİRAN CUMARTESİ
    C Grubu 13.00 Fransa – Avustralya TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 16.00 Arjantin – İzlanda TRT 1, TRT 4K

    C Grubu 19.00 Peru – Danimarka TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 22.00 Hırvatistan – Nijerya TRT 1, TRT 4K

    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)
    • 5
    • 25
    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupasında hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)

    17 HAZİRAN PAZAR

    E Grubu 15.00 Kosta Rika – Sırbistan TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 18.00 Almanya – Meksika TRT 1, TRT 4K

    E Grubu 21.00 Brezilya – İsviçre TRT 1, TRT 4K

    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)
    • 6
    • 25
    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupasında hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)

    18 HAZİRAN PAZAR

    F Grubu 15.00 İsveç – Güney Kore TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 18.00 Belçika – Panama TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 21.00 Tunus – İngiltere TRT 1, TRT 4K

    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)
    • 7
    • 25
    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupasında hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)

    19 HAZİRAN SALI

    H Grubu 15.00 Kolombiya – Japonya TRT 1, TRT 4K

    H Grubu 18.00 Polonya – Senegal TRT 1, TRT 4K

    A Grubu 21.00 Rusya - Mısır TRT 1, TRT 4K

    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)
    • 8
    • 25
    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupasında hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)

    20 HAZİRAN ÇARŞAMBA

    B Grubu 15.00 Portekiz – Fas TRT 1, TRT 4K

    A Grubu 18.00 Uruguay – Suudi Arabistan TRT 1, TRT 4K

    B Grubu 21.00 İran – İspanya TRT 1, TRT 4K

    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)
    • 9
    • 25
    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupasında hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)


    21 HAZİRAN PERŞEMBE

    C Grubu 15.00 Danimarka – Avustralya TRT 1, TRT 4K

    C Grubu 18.00 Fransa – Peru TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 21.00 Arjantin – Hırvatistan TRT 1, TRT 4K

    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)
    • 10
    • 25
    Dünya Kupası maç programı (Dünya Kupasında hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)

    22 HAZİRAN CUMA

    E Grubu 15.00 Brezilya – Kosta Rika TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 18.00 Nijerya - İzlanda TRT 1, TRT 4K

    E Grubu 21.00 Sırbistan – İsviçre TRT 1, TRT 4K

    BİZE ULAŞIN