Aykut Kocaman'dan Şenol Güneş'e gönderme!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, basın mensupları ile yaptığı sohbette gündeme dair açıklamalarda bulundu. Kasımpaşa mücadelesinde kafasında yarılma olan Skrtel üzerinden Beşiktaş'ın hocası Şenol Güneş'e göndermede yapan Kocaman, "Kafa yarıldığı zaman, yanlış anlaşılmasın ama, böyle olur.

Kimsenin kafası yarılmasın. Olay kan değil. Kanla beslenen bir adam değilim. Tam tersi kimseye bir şey olmasın ama kafada yarılma olursa böyle olur" diye konuştu. Sarı- lacivertli hoca "Aykut Kocaman ile Şenol Güneş'in takımlarının maçları neden gergin oluyor?" şeklinde bir soruya da şu yanıtı verdi:

BENİM GRAM ALAKAM YOK
"Bu işin içinde gram dahilim olduğunu düşünmüyorum. 1995- 1996'da maç sonu yaptığım açıklama, Fenerbahçe'den ayrılma sebeplerimden birisi olarak söyleniyor. Son maçta Şenol hocanın yanına direkt gittim. Biri düşse direkt giderim. Hocayı da hemen yerden kaldırdık. Artık sakinleşelim ve oyuna dönelim."

BUNUN iÇiN OYUNU TERK ETMEM
Kasımpaşa maçında kafasına 5 dikiş atıldıktan sonra oyuna devam eden Martin Skrtel, fedakarlık örneği sergiledi. Oyuncunun, dikiş atıldığı sırada kulüp doktorlarıyla yaşadığı diyalog ortaya çıktı.

Buna göre yıldız futbolcunun, "Kendini iyi hissediyor musun? Değişiklik işareti yapalım mı?" sorusuna "Bir şeyim yok, iyiyim. Birazcık kan... Bunun için oyunu terk edecek değilim" dediği bildirildi. Maç sonrası hastanede 5 dikiş daha atılan Skrtel, çıkışta da "Bunlar futbolda olan şeyler. Bunlar önemli değil, 3 puan önemliydi. Mutluyum" açıklamasını yaptı.

BİZE ULAŞIN