Aziz Yıldırım 'Gonca Çelikkıran ile boşanıyor' iddialarını yalanladı!

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım'ın 8 yıldır birlikte olduğu eşi Gonca Çelikkıran'dan boşanacağı iddia edildi ancak Yıldırım bu iddiaları yalanladı.

Fenerbahçe'de uzun yıllar başkanlık yapan Aziz Yıldırım'ın eşiyle boşanacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak Aziz Yıldırım bu iddiaları sert bir dille yalanladı.

NE OLMUŞTU?
Milliyet'in haberine göre Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım'ın (66), sekiz yıl önce evlendiği Gonca Çelikkıran'dan (43) boşanacağı iddia edilmişti.

Çelikkıran'ın şiddetli geçimsizlik ve kıskançlık nedeniyle anlaşmalı ayrılmak istediği öğrenilirken, kızları Yaz'ın velayeti, 10 milyon dolar ve Londra ile İstanbul'dan ev istediği konuşuluyordu.

Eşinin anlaşmalı olarak boşanmak istediği ancak Yıldırım'dan gelen gelen talebe sert tepki gösterirken, dava çekişmeli boşanmaya döndüğü belirtilmişti.

İşte Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklama

"Haber ve içeriği, aileme ve aile hayatıma yönelik alçakça bir saldırıdır. Bu alçak saldırıya karşı her türlü hakkımı kullanacağımın bilinmesini isterim. Evliliğimizde her hangi olumsuz bir durum yoktur. Aile birliğimiz, eşimle tam bir uyum içerisinde karşılıklı saygı ve sevgiyle sorunsuz olarak sürmektedir. Söz konusu yalan haber sebebi ile beni ailemle ilgili böyle bir açıklama yapmak zorunda bırakan kişi, bu kişiye bu haberi yaptıran kişiler ve bu haberi doğrulatmadan yayınlayanlar; şeref, haysiyet ve onurları olmayan kişiliksiz varlıklardır. Aile değerine bu denli pervasızca yapılan saldırının failleri kendi şerefsiz yaşamları ile bu kuruma değer veren insanları bir daha lekeleyememeli, aile kurumunun ne denli kutsal bir değer olduğunu anlayacak ölçüde ve şekilde cezalandırılmalıdır.

Saygılarımla Aziz Yıldırım"

BİZE ULAŞIN