Barış Alıcı'dan Ersun Yanal itirafı!

Fenerbahçe'nin sezon başında Altınordu'da transfer ettiği ve Sadık Çiftpınar transferi karşılığında sezon sonuna kadar Evkur Yeni Malatyaspor'a kiraladığı genç futbolcu Barış Alıcı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'de sezon sonuna kadar Evkur Yeni Malatyaspor'a kiralanan Barış Alıcı, Fenerbahçe, Ersun Yanal ve transfer süreci hakkında açıklamalarda bulundu.

Radyospor'a konuşan genç futbolcunun açıklamalarından satır başları şu şekilde:

"Kulübümüz ve Malatyaspor'la görüştükten sonra bu kararı verdik. Ligin ikinci yarısında Malatyaspor camiası için elimden geleni yapacağım.

Hedefim öncelikle Malatyaspor'a en iyi katkıyı vermek. Bunun için de çok çalışacağım. Malatyaspor çok samimi bir kulüp. Teknik heyet, yönetim ve futbolcu arkadaşlarım abilerim çok samimi insanlar.

Dün hazırlık maçı oynadım çok da güzel geçti. İnşallah Malatyaspor'un ilk yarıdaki çıkışı benim gelmemle birlikte ikinci yarıda da devam eder."

Fenerbahçe'de tecrübe kazandığını söyleyen Barış, şöyle devam etti:

"Fenerbahçe'de güzel bir başlangıç yapmıştım. Sonrasında adaptasyon süreci oldu. Şu an Malatyaspor'a geldim.

Ligin ikinci yarısında Malatyaspor için oynayacağım. Fenerbahçe'de yarım sezonda tecrübelendim. Umarım buradaki adaptasyon sürecini en kısa zamanda da atlatırım.

Fenerbahçe çok büyük bir camia. Büyük camiaya geldim. İstanbul'da ailem yanımdaydı. Fenerbahçe'de yaşadıklarım ve oynadığım süre zarfında büyük tecrübe kazandım.

Fenerbahçe camiasında büyüklerim beni çok iyi karşıladı. O konuda hiçbir sorun yaşamadım."

Ersun Yanal'dan ile ilgili de konuşan 21 yaşındaki futbolcu, tecrübeli teknik adam hakkında şu ifadeleri kullandı:

"Malatyaspor'a transfer sürecimde Ersun Hocamızla konuştum. Erol Bulut Hocamızın burada olması bizim için önemli bir etkendi.

BİZE ULAŞIN