Çaykur Rizespor'dan Frey ve Barış Alıcı açıklaması!

Fenerbahçe ve Çaykur Rizespor arasında oyuncu alış verişleri sürüyor. Fenerbahçe'nin Rizespor'dan kadrosuna kattığı Vedat Muriç'in ardından Sarı-Lacivertliler'de 4 genç ismi bu transfer karşılığında göndermişti. Son olarak Rizespor teknik patronu İsmail Kartal'dan flaş bir açıklama geldi. İşte detaylar...

Süper Lig ekipleri yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

Transfer sezonunun flaş isimlerinden Vedat Muriç'i kadrosuna katan Fenerbahçe, bu transfer için Çaykur Rizespor'a 3.5 milyon euro'nun yanında 4 genç ismi de göndermişti.

Bu takas sonrası Çaykur Rizespor'un Fenerbahçe'den farklı isimler için de girişimlerde bulunduğu iddia edilmişti.

Rizespor cephesinden konuyla alakalı açıklama geldi.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Çaykur Rizespor'un Fenerbahçe'den Michael Frey ve Barış Alıcı'yı kiralaması beklenirken, Karadeniz ekibinden flaş açıklama geldi.

"MICHAEL FREY İÇİN GİRİŞİMİMİZ YOK"
Daha önce Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Michael Frey için görüşmelerin sürdüğünü belirtirken, teknik direktör İsmail Kartal, A Spor'a yaptığı açıklamada bu transferin gerçekleşmeyeceğini söyledi.

İsmail Kartal, konuyla ilgili açıklamasında "Michael Frey ile ilgili girişimimiz yok." dedi.

Çaykur Rizespor'un 25 yaşındaki Frey'in 770 bin euro maaşını fazla bulduğu gerekçesiyle bu transferin gerçekleşmediği öne sürüldü.

"BARIŞ ALICI ARAMIZA KATILIR"
Öte yandan Barış Alıcı ile ilgili de konuşan İsmail Kartal "Barış Alıcı ile ilgili söz verilmiş. Kiraya verilirse ilk tercih Çaykur Rizespor olacak diye konuşulmuş.

Yakın bir zaman içerisinde aramıza katılacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN