Emre Belözoğlu transferi bitiriyor! Aycan Yanaç...

Önümüzdeki yıl Fenerbahçe'de sportif direktörlüğe hazırlanan yıldız futbolcu Emre Belözoğlu, son olarak Alman ekibi Nürnberg'in kadın futbol takımında oynayan Aycan Yanaç'ın çağrısına, "Bizzat ileteceğim" yanıtını vererek transfer müjdesini duyurdu. İşte detaylar... | Son dakika Fenerbahçe haberleri

Fenerbahçe'de top koşturan Emre Belözoğlu'ndan profesyonel kadın futbolcu Aycan Yanaç'a müjdeli haber geldi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI
Süper Lig'de 12 Haziran'da yeniden başlaması planlanan maçlar çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de kaptan Emre Belözoğlu, yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı'nın tüm İslam alemine sağlık ve huzur getirmesini diledi.

TARAFTARA SESLENDİ
Tecrübeli futbolcu, kaptan olarak Fenerbahçeliler'in de bayramını ayrıca kutlayarak, "Önümüzdeki süreçte gerek yönetimimiz, gerek sporcular ve tüm camia el ele vererek çok daha güçlü bir Fenerbahçe yaratacağız. Ben buna inanıyorum, bütün Fenerbahçeliler de inansınlar" ifadelerini kullandı.

HEDEF ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
Hürriyet'in haberine göre Emre Belözoğlu, Ziraat Türkiye Kupası'nın en kolay ulaşılabilir hedef olduğunu ifade ederek, "Federasyonumuzdan lig ve kupa planlamasının birlikte yapılmasını bekliyoruz" dedi.

TEDİRGİNLİK HİSSETMİYORUM
Gerek Samandıra'da yaptıkları antrenmanlarda gerekse 12 Haziran'da başlatılacak lig için bir tedirginlik hissetmediğini belirten Emre Belözoğlu şöyle devam etti: "Kulübümüz bizlerin sağlığı için gerekli olan her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve uyguluyor. Testlerimiz de eksiksiz yapılıyor o nedenle içimde en ufak bir tedirginlik yok. Lig ve kupa maçlarının başlamasına yönelikte gerek Sağlık Bakanlığımız'ın gerek Federasyonumuz'un maçlara başlama konusunda en doğru kararı vereceklerine inanıyoruz."

İsmail Yüksek ve altyapıya alınan 59 genç futbolcu için görüşlerini sorduğumuz Belözoğlu "Sadece Fenerbahçe'nin değil, bütün Türkiye'nin geleceği gençlerdedir. Ben Fenerbahçe'de gençlerin çok başarılı olacağına inanıyorum. Biz de elbette ki onların gelişmeleri için elimizden ne geliyorsa yapacağız" dedi.

AYCAN'I DESTEKLİYORUM
Survivor programını zaman buldukça izlediğini belirten Emre Belözoğlu kadın futbolcu Aycan'ın kendisi için söylediği güzel sözlere teşekkür etti.

"BAŞKANA BİZZAT İLETECEĞİM"
Emre Belözoğlu, "Ben de Fenerbahçeli olduğu için elbette ki Aycan'ı destekliyorum. Ondan gelen Fenerbahçe'nin bir kadın futbol takımı kurması talebini de başkana bizzat ileteceğim" dedi.

Michael Jordan'ın hayatını anlatan 'Last Dance' yi ilgiyle izlediğini belirten Emre Belözoğlu, sözlerini şöyle noktaladı:
"Jordan benim için dünyanın en iddialı sporcusudur. Her idmanında ve her maçında gerek kendi takımı gerek rakip takım oyuncularına meydan okuyan tek oyuncudur. Bu yüzden onun hayatını keyifle izliyorum."

DİĞER
SON DAKİKA