Ergin Ataman'dan Fenerbahçe taraftarına flaş tepki!

Ergin Ataman Fenerbahçe taraftarına flaş bir tepki gösterdi. Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-Off Final Serisi ikinci maçında karşı karşı geldikleri Fenerbahçe Beko maçında sahaya kulaklıkla çıktı. İşte Ergin Ataman'ın sahaya kulaklıkla çıkmasının nedeni;

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play off final serisinde karşı karşıya geldikleri Fenerbahçe Beko maçında sahaya kulaklıkla çıktı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Ergin Ataman'ın Fenerbahçe Beko ile oynanan son maçta kendisine edilen küfürler nedeniyle tepki amacıyla maça kulaklıkla çıktığı öğrenildi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-Off Final Serisi ikinci maçında Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko'yu konuk etti.

Fenerbahçe taraftarı, serinin ilk maçı öncesinde Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman'a tepki göstermişti.

Sarı-lacivertli taraftarlar, Ataman'ın aleyhine küfürlü tezahüratlarda bulunmuş, Anadolu Efes taraftarı ise bu tezahüratları ıslıklarla protesto etmişti.

Ataman'ın aleyhine küfürlü tezahüratların devam etmesi üzerine müsabaka öncesinde anons yapılarak Fenerbahçe taraftarı uyarılmıştı.

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman ise serinin ikinci maçında parkeye kulaklıklarla çıktı.

"FENERBAHÇE TARAFTARININ BİR BİLDİĞİ VARDIR"

Ataman'a edilen küfürlerle ilgili konuşan Fenerbahçe Beko kaptanı Melih Mahmutoğlu, "Biz basketbolcuyuz. Sahaya ne yansıması gerekiyorsa onu yapıyoruz. Fenerbahçe taraftarının vardır bir bildikleri, herkese böyle davranmıyorlar." demişti.

Soru: "Maça neden kulaklıkla çıktınız?"

Ergin Ataman: "TFF Disiplin talimatına göre salonlarda küfür serbest. Ben de küfür istemediğim için kulaklıkla çıktım. Müzik dinledim. Gayet de güzeldi. Kulaklığa devam."

DİĞER
SON DAKİKA