Fenerbahçe forvetini buldu! Comolli pazarlıkta

Fenerbahçe yeni sezon için girişimlerini sürdürüyor. UEFA'dan gelecek karara göre de pozisyon almayı planlayan Fenerbahçe bu karar sonrası transferde daha kesin adımlar atmayı düşünüyor. Ersun Yanal ve Sportif Direktör Damien Comolli'nin önderliğinde görüşmelerini sürdüren Fenerbahçe'de Comolli bir isim için daha pazarlık masasına oturdu.

Bu sezon taraftarlarına hayal kırıklığı yaşatan Fenerbahçe, yeni sezonda mutlak şampiyonluk hedefliyor.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Bir yandan da UEFA'dan çıkacak karara göre transferde hareket etmek isteyen Fenerbahçe bu karara göre transferde daha net kararlar almayı planlıyor.

Özellikle Eljif Elmas, Miha Zajc gibi isimlerden bu kaynağı yaratmayı planlayan yönetim takımda kalmasını istediği isimlerle de sözleşme imzalamayı planlıyor.

Forvet mevki için Vedat Muriç ve Max Kruse'ye öncelik veren Fenerbahçe, alternatiflerle de görüşmeleri sürdürüyor.

Bu alternatiflerden biri de Salomon Rondon...

Sportif direktör Damien Comolli'nin West Bromwich'teki sözleşmesi biten 29 yaşındaki santrfor konusunda menajerlik şirketi JM10 SPORT'la şartları görüştüğü bildirildi.

Bonservisi olmayan Venezuelalı için imza parası üzerinde pazarlık yaptığı kaydedildi.

Piyasa değeri 15 milyon euro civarında olan Salomon Rondon anlaşılması halinde forvet adayları arasında bir numaraya yükselecek. Rondon ile daha önce oynadığı Newcastle United da yakından ilgileniyor.

DİĞER
SON DAKİKA