Fenerbahçe'de beklenen karar! Volkan Demirel resmen... Son dakika haberleri

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları sürerken Volkan Demirel ile ilgili de ilginç gelişmeler yaşanıyor... Sarı lacivertlilerin önemli gündem maddelerinden biri olan tecrübeli file bekçisinin son durumuna dair ayrıntılar ve Comolli ile Ersun Yanal'ın net tavrı son dakika haberinde...

Fenerbahçe'nin yaşayan efsanelerinden biri olan Volkan Demirel'le sezon sonunda yeni bir sözleşme imzalanmamıştı.

38 yaşına gelen tecrübeli file bekçisi ile sezonun başlamasına kısa bir süre kala hâlâ temasta bulunulmaması, akıllarda soru işareti yaratmıştı.

Bu gelişmelerin yaşandığı esnada önceki gün Sarı lacivertlilerin teknik direktörü Ersun Yanal, Volkan'la Bodrum'da bir araya geldi.

2002 yılından bu yana formasını giydiği sarı-lacivertli takımla yeni sözleşme konusunda henüz somut adımlar atamayan Volkan, Teknik Direktör Ersun Yanal'la bir görüşme gerçekleştirdi.

Ligin ilk maçına 14 gün kalmasına rağmen sözleşme konusunda haber alamayan tecrübeli kaleci Yanal'a çıkacak her karara saygılı olduğunu iletti.

Demirel, Yanal'la yaptığı görüşmede belirsizlik durumuna rağmen fiziksel olarak iyi durumda olduğunu ve ekstra idmanlar yaptığını belirtti.

Volkan Demirel'in Fenerbahçe'nin kadrosunda yer alıp almayacağı hala kesinlik kazanmazken, teknik patron Ersun Yanal'ın tecrübeli file bekçisinin kalmasında ısrar ettiği ve bunu hem Comolli'ye hem de yönetime ilettiği öğrenildi.

Ersun Yanal'ın takımda kalmasını istediği Volkan'a Comolli sıcak bakmıyor.

GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ! HABER İÇİN TIKLAYIN...

Buna rağmen kulübe yakın kaynaklar Volkan'ın kalma ihtimalinin yüksek olduğunu ifade ediyorlar.

Yeni transferlerle güncellenen kadroda, 1 numaralı formanın sahibi Volkan'ın adının çıkarılmaması da kafaları karıştırıyor.

Volkan Demirel konusunun yakın zamanda netleşmesi bekleniyor.

BİZE ULAŞIN