Fenerbahçe'den Koray Şener koreografisi

Fenerbahçeli taraftarlar, Galatasaray derbisi öncesi kalp krizi geçirip hayatını kaybeden genç taraftar Koray Şener'i unutmadı. Şener için koreografi yapılırken, "Biz seninle öldük, sen bizimle yaşayacaksın" yazılı pankart yer aldı. Taraftarların çoğu, maça siyah renkteki kıyafetlerle geldi. Ayrıca ilk 5 dakikada taraftarlar sessiz kaldı. Sonra, "Koray Şener ölmedi kalbimizde yaşıyor" sloganları atıldı.

KORAY ŞENER UNUTULMADI
Fenerbahçe'nin Avrupa mesaisinde; Galatasaray derbisinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden sarı lacivertli taraftar Koray Şener unutulmadı.

Statta bulunan taraftarlar Koray Şener için siyah giyerken, bir de koreografi hazırladı. Okul açık tribününde bulunan taraftarlar, Koray Şener'in fotoğrafının yer aldığı ve melek tasviri yapılan koreografide, ''Biz seninle öldük sen bizimle yaşayacaksın'' yazılı pankart açtı.

Fenerbahçeli futbolcular Koray Şener'i maç sonunda unutmazken Şener'in ailesi de futbolcuların yanında tribünleri selamladı.

UEFA Avrupa Ligi'nde Anderlecth ile karşılaşan Fenerbahçe'de sarı-lacivertli futbolcular maç sonunda Koray Şener'i unutmadı.

Tribünleri selamlamaya giden futbolcular, Koray Şener tezahüratlarına katılırken, Şener'in ailesi de futbolculara eşlik etti. Fenerbahçeli futbolcuların üstünde Koray Şener yazılı formalar yer aldı

MAÇTAN KARELER...

Maraton tribününde ise ''Sonsuza dek bizimlesin cennette yalnız değilsin'' pankartı ile Koray Şener'in fotoğrafı yer aldı.

STAT BÜYÜK ÖLÇÜDE DOLDU
Fenerbahçe ile Anderlecht arasında Ülker Stadyumu'nda oynanan maçta tribünler büyük ölçüde doldu. Sarı lacivertli taraftarlar, takımlarının Anderlecht ile oynadığı UEFA Avrupa Ligi maçına ilgi gösterdi.

BİZE ULAŞIN