Fenerbahçe'nin takım raporu basına sızdı! Ersun Yanal o isimleri istemiyor 

Yeni sezona takım içi operasyonla başlayan ve birçok isimle yollarını ayıran Fenerbahçe'de yeni transferler sonrası kadro operasyonu ocak ayında kaldığı yerden devam edecek. Teknik direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda harekete geçen yönetim, transferlerin yanı sıra sözleşmesi biten oyuncularla da bir bir görüşüyor... Bazı isimler ise ara transfer döneminde takımdan gönderilecek. İşte Fenerbahçe'deki son dakika haberi...

Yaz döneminde önemli transfer hamleleri gerçekleştiren Fenerbahçe, sadece sol bek takviyesinde sınıfta kalmıştı.

Ancak kadroda bulunan bazı oyuncuların performansı takımda transfer ihtiyacının sol bekten fazlası olduğunu gösterdi.

Sezona iyi bir başlangıç yapan ancak beklenmedik puan kayıpları yaşayan Fenerbahçe'de beklenen tarih: Ocak ayı!

Takım kurgusu üzerinden değerlendirmelerde bulunan teknik direktör Yanal, yedek oyuncularının da en az ilk 11 oyuncuları kadar iyi olmasını istiyor.

Maçlardaki mecburi ya da taktiksel oyucu değişimlerini masaya yatıran teknik ekip, oluşturulan rapor doğrultusunda kimlerle yola devam edip etmeyeceği konusunda kararını verdi.

BELLİ OLDU...

Peki, bu raporda neler yazıyor ve kim ya da kimlerle yollar ayrılacak? Yanal kim ya da kimlerin kalemini kırdı? İşte yanıtı ve o rapor:

Muriç'e alternatif olması beklenen Mevlüt Erdinç 4 lig maçında bulduğu fırsatları değerlendiremezken, kupa sınavındaki 90 dakikada neden yedek kaldığını gösterdi!

NE FERDİ NE ZAJC NE DE TOLGAY!

Sezona iyi başlayan isimlerden Ferdi son ilk 4 haftanın ardından forma yüzü göremezken, Miha Zajc ile sezon başında sakatlık yaşayan Tolgay da forma rekabetinde varlık göstermedi.

Eleştiri okları son olarak Kayseri'deki performansını mumla aratan Deniz Türüç'e yöneldi.

Devre arasında transfer hamleleri planlayan Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici'nin yanı sıra Zajc ve Alper başta olmak üzere takımdaki bazı isimlerle yollarını ayırması bekleniyor.

ALPER'İN KALEMİ KIRILDI!

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; Teknik direktör Ersun Yanal'ın özellikle golcü ve kanat oyuncusu istediği bilinirken takımın kıdemlilerinden Alper'in üzerini çizdiği gelen haberler arasında.

BİZE ULAŞIN