Harun Tekin'den Berke Özer itirafı!

Kanarya'nın tecrübeli eldiveni Fenerbahçe'nin durumunu değerlendirdi. Harun birbirinden çarpıcı itiraflarda bulundu.

Sarı-Lacivertlilere sezon başladıktan kısa süre transfer olan Harun Tekin takımın son durumunu özetledi.

"Kabul edilebilir bir durumda değiliz. Biz de oyuncular olarak çok üzgün ve rahatsızız" diyerek sözlerine başlayan başarılı eldiven sorunları bir an önce aşacaklarını kaydetti.

29 yaşındaki eldiven "Avrupa'da gruptan çıktık ama ligde istediğimiz durumda değiliz. Biz oyuncu grubu olarak takımı bu hale getirdik. Buradan da biz çıkaracağız" ifadelerini kullandı.

TARAFTARA MAHCUBUZ
Harun Tekin şöyle konuştu: "Fenerbahçe'ye yakışmayacak bir durumdayız. Güçlü bir camiayız, şampiyonluğa oynamalıyız. İnanıyorum ki takım olarak bir şeyler yaparsak başarı da gelecek. Şahsım olarak taraftara karşı çok mahcubum. Onları çok üzüyoruz. Onlar bizi her zaman çok iyi destekliyorlar. Son maçta da stadı doldurdular ve inanılmaz bir destek verdiler. Taraftarlarımızı mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız. Öncelikle ligde ilk yarının kalan 3 maçını kazanmak istiyoruz."

MİLLİ TAKIM'I HAK EDİYORUM
"Uzun yıllardan beri Milli Takım'a gidiyordum. Son yıllarda davet edilmiyorum. Tabii ki üzülüyorum. Milil Takım'a her zaman gitmek ve orada oynamak istiyorum. Bunun kararını ben veremem ama Milli Takım'ı hak ettiğimi düşünüyorum. Kararlarına saygılıyım. Çağırırlarsa da elimden geleni yaparım"

BERKE ÇOK YETENEKLİ
"Berke kardeşimi çok seviyorum. Önce Milli Takım'da tanıştık. Ona da elimden gelen yardımı yapmaya özen gösteriyorum. Birlikte uyum içinde çalışıyoruz. Uzun yıllar hizmet edecektir. Çok yetenekli bir kaleci. Kendini geliştirecektir"

PENALTI HİS İŞİ
"Penaltılar için özel bir şeyim yok. Rakibi ve penaltı atışlarını izliyorum. Penaltıyı nasıl kullandığına bakıyorum. Biraz da hislerimi kullanıyorum"

BİZE ULAŞIN