Hasan Kartal'dan flaş sözler: Ali Koç'tan sponsorluk sözü aldık

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal verdiği bir röportajda birçok konu hakkında açıklamalarda bulundu. Muriç transferi hakkında detaylar veren Kartal bu transferin gerçekleşmesi için Ali Koç'tan sponsorluk sözü aldıklarını, bu sözün anlaşmada yazmadığını centilmenlik anlaşması olduğunu aktardı. İşte Rizespor başkanının röportajından satırbaşları.

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal Anadolu Ajansına verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, "Üç veya dört futbolcuya daha ihtiyacımız var. İki forvet, bir stoper ve bir de on numara almayı planlıyoruz. Bu sporcuları kadroya kattığımızda iyi bir takım oluşturmuş olacağız." dedi.

Kartal, Mehmet Cengiz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, transfer çalışmalarını bir noktaya getirdiklerini söyledi.

Sezon hazırlıklarının yanı sıra kadroya katacakları oyuncular konusunda da çalışmaların sürdüğünü belirten Kartal, "Üç veya dört futbolcuya daha ihtiyacımız var.

İki forvet, bir stoper ve bir de on numara almayı planlıyoruz. Bu sporcuları da kadroya kattığımızda iyi bir takım oluşturmuş olacağız. Bu konuyu teknik direktörümüz ile görüştük.

Bu sene içimiz rahat bir şekilde maç izleyeceğiz diye düşünüyorum." diye konuştu.

Hasan Kartal, transfer yapmanın her zaman dikkat gerektiren zor bir işlem olduğuna dikkati çekerek, "Futbolcuyla anlaşmak ve kulübüyle anlaşmak zor.

Boldrin ile uğraşıyoruz. kendi oyuncumuz olmasına rağmen diğer kulüpten almakta sıkıntı çekiyorsun. Onların isteği farklı oluyor. Sporcu biraz parladı, biraz fazla istiyor.

Ekonomiyi düşünmek zorundasın. Bunların hepsini yan yana getirdiğimiz zaman yine de bayağı bir yol aldık. Üç veya dört sporcu daha aldıktan sonra takımımız tamam olacak.

Onu da kısa sürede alarak takımımızı tamamlamayı düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.

HASAN KARTAL'DAN SPONSORLUK AÇIKLAMASI
Bütçede bir sorun olmadığını da aktaran Kartal, "Bütçede bir sorun yaşamayacağız. Diğer kulüplere nazaran biz biraz daha dikkatliyiz.

Çok fazla para vererek transfer yapmaktan yana değiliz. İyi, ucuz, kaliteli olacak ve bütçemizi sarsmayacak. Biz önümüzü görüyoruz ve bütçemizi ona göre ayarlıyoruz.

DİĞER
SON DAKİKA