İşte Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye şartı!

Bu sezon taraftarlarına tam bir hayal kırıklığı yaşatan Fenerbahçe gelecek sezona çok farklı bir şekilde başlamayı hedefliyor. Önümüz sezon mutlak şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe yönetimi, çalışmalarına da hız verdi. Takımın iyi bir lidere ihtiyacı olduğunu düşünen Fenerbahçe yönetimi eski futbolcusu Emre Belözoğlu için Başakşehir ile temasa geçti. Taraflar büyük ölçüde anlaştı fakat Emre dönmek için tek bir şart sundu...

Spor Toto Süper Lig'de perde kapandı ve Galatasaray 22. şampiyonluğunu ilan etti. Takımlar gelecek sezon hazırlıklarına da şimdiden başladı.

Bu sezon beklentilerin çok altında kalan Fenerbahçe'de gelecek sezon için sil baştan bir kadro kurmayı planlıyor.

Fenerbahçe yönetimi takımın yüzünü yenilerken ruhunu da yenilemek istiyor. Bunun için de takımın güçlü bir lidere ihtiyaç duyduğuna kanaat getirdi.

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Emre Belözoğlu takımın bu eksiğini kapatmak için düşünülen isim.

Başakşehir'le yollarını ayırmaya hazırlanan Emre Belözoğlu, eski kulübü Fenerbahçe'ye geri dönüyor.

Sarı-lacivertli yönetimle her konuda anlaşmaya varan tecrübeli futbolcu, 1 sene daha futbol oynadıktan sonra teknik heyette görev alacak.

Takımın saha içi ve dışında iyi bir lidere ihtiyacı olduğu düşünen yönetim, Emre transferiyle bu açığın kapanacağını düşünüyor.

Oyun içinde agresif ve hırslı yapısıyla bilinen Emre Belözoğlu'nun tecrübesiyle takıma yararlı olacağı düşünülen Emre Belözoğlu yönetime tek bir şart sundu.

EMRE'NİN TEK ŞARTI VAR
Çubuklu formayı yeniden giymeye hazırlanan 39 yaşındaki futbolcunun ise yönetimden bir isteği var.

Yakın arkadaşı Volkan Demirel'in takımda kalmasını talep eden Emre, takımdaşlık duygusunu artırmak için tecrübeli kaleciye ihtiyaçlarının olduğunu söyledi.

Başkan Ali Koç'un, Emre'nin gelen istek üzerine bu konuyu bir kez daha masaya yatıracağı öğrenildi.

BİZE ULAŞIN