Pereira 4 yıllık sözleşme istedi

F.Bahçe'nin hocası, başkana ve yöneticilere bu sezon üç kupa sözü verdi.

Çok daha fazlasını vaat eden ancak bunun için 4 yıllık kontrat talep etti.

F.Bahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın Torku Konya ile oynanan kupa yarı finali rövanş
maçı öncesi sarı-lacivertli yönetimle çok özel bir görüşme yaptığı ortaya çıktı.

Başkan Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu belirtilen toplantıda şampiyon olacaklarının
sözünü veren Portekizli çalıştırıcının, Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa'yı da müzelerine götüreceklerini garanti ettiği öğrenildi.

Pereira yöneticilere Beşiktaş'ın bu hafta TT Arena'dan en fazla bir beraberlik alacağını, Konyaspor'u son maçta deplasmanda yenmelerinin ise imkansız olduğunu anlatırken...

"Üç maçımızı da kazanarak şampiyon olacağız" sözü verdiği ifade edildi. Kupada G.Saray'ın kendilerine rakip olamayacağını savunan Portekizli hoca, asıl büyük bombayı ise sona sakladı.

Bir yıl daha sözleşmesi olan, bunun 4 yıla çıkartılmasını teklif eden Pereira'nın, "Bana bu imkanı verirseniz, birlikte tarih yazarız. İnanın bana, Şampiyon Ligi finali bile hayal değil.

Bana güvenin. Basketbolda başardıklarımızı futbolda da iyi bir planlama ile başarabiliriz" vaadinde bulunduğu belirtildi.

Sarı-laciver tli yönetimin Pereira'nın sözlerinden çok etkilendiği öğrenildi. Ancak bir gerçek var: Bu sezon şampiyonluk kaçarsa, Pereira'nın bırakın 4 yılı, 1 yıl bile daha Fener'de kalması neredeyse imkansız!

BİZE ULAŞIN