Semih Özsoy MHK'nın yeni başkanını açıkladı!

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy NTV'ye açıklamalarda bulundu. Hakem hatalarından dert yanan Özsoy, MHK'nın yeni başkanını da canlı yayında açıkladı.

Semih Özsoy'un açıklamaları şu şekilde;

Borçlanma, ekonomik sıkıntı, başarılarla birlikte daha kolay atlatılabilirdi. Futboldaki başarısızlık, bunu kabul etmek lazım. Bazı şeyleri de etkiliyor tabii. İnşallah bunları atlatacağız.

Hem içeride hem dışarıda mücadele ediyor. İçeride borçların yapılandırılması bizim belimizi büken şeylerden biri.

Ben çocuklarımdan da eleştiri alıyorum. Ben de taraftar olsam beni eleştirirdim. Şunu gururla söyleyebilirim. Bizim iki yüzümüz yok, bir yüzümüz var.

Fenerbahçeli bıkkın, Fenerbahçeli yorgun... Bir ateşe, bir sinyale bakıyorlar patlamak için.

Biz artık her deplasmana gidiyoruz. 10-12 yöneticiyle oralardayız. Taraftarlarımız da artık deplasmanlarda rahat bilet bulup, şehirlerde rahat gezebiliyorlar.

Bunu herkes bilmez ama eskiden sıkıntılıydı. Başkanımızın söylediği bir şey var: "İyilik kazanacak." Taraftarlarımız artık gittiği yerde saygı görüyor. Biz masaya elimizi vurmuyorsak bu yumuşak olduğumuzu göstermez.

Perşembe günü yapılacak toplantı daha belgeli olacak. Nelerin kasıtlı yapıldığını göstereceğimiz bir toplantı olacak.

Şampiyonluktan uzak kalmamıza rağmen 35 bin kişiyle maçlarımızı oynuyoruz. Gücümüz buradan geliyor. Ali Başkan fotoğraf çekilmekten, stattan çıkamıyor.

İki konuda çok eleştiriliyoruz. Birinde masaya yumruğu vurmamamız, diğeri de fazlasıyla öz eleştiri yapıyoruz.

Aykut Kocaman ile sizinle (Rıdvan Dilmen) görüş ayrılığımız var ancak o günkü kararımızın doğru olduğunu düşünüyorum.

Cocu'yu getirirken Barcelona başkanı ile yaptığımız toplantıda son kalan iki hocadan biriydi. Belki de Barcelona'ya gidecekti.

BİZE ULAŞIN