Şener'in Fenerbahçe'den Galatasaray'a transferinde Comolli detayı!

Fenerbahçe'den ayrılarak Galatasaray ile anlaşan Şener Özbayraklı'nın transferinin perde arkası belli oldu. Şener'in bu kararının arkasında Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli'nin olduğu ortaya çıktı.

Fenerbahçe'de sezonun sona ermesiyle birlikte ayrılıklar peş peşe yaşanmaya devam ediyor.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Kiralık ve sözleşmesi sona eren futbolcularla yollarını ayıran Fenerbahçe'de, son olarak Şener Özbayraklı takımdan ayrıldı.

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı'nın Galatasaray'a transferinin perde arkası merak ediliyordu.

Tecrübeli futbolcunun, sosyal medya hesaplarında Fenerbahçe ile ilgili fotoğraflarını ve ifadeleri kaldırması taraftarların tepkisini çekmişti.

Şener Özbayraklı'nın transfer sürecinde Damien Comolli ile görüştüğü ve ardından Galatasaray'a imza atma kararını verdiği öğrenildi.

Futbol Arena'nın haberine göre Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı ile görüşen Sportif Direktör Damien Comolli, oyuncuyu yeni sezonda kadroda düşünmediklerini bildirdi.

Comolli'nin, milli futbolcuya, "Seni yeni sezonda kadroda düşünmüyoruz" dediği öğrenildi.

Ardından Şener Özbayraklı'nın Galatasaray ile anlaşma sağladığı belirtildi.

Galatasaray için sağlık kontrollerinden geçtiği belirtilen Şener Özbayraklı'nın kısa süre içerisinde resmi sözleşmeyi de imzalayacağı ifade edildi.

Fenerbahçe'de bugüne kadar 110 resmi maça çıkan Şener Özbayraklı, söz konusu karşılaşmalarda 5 gol, 14 asistlik performans sergiledi.

DİĞER
SON DAKİKA