Web Sürümüne Geç

Taraftardan Aykut Kocaman'a Valbuena tepkisi

İlk yarıda Osmanlıspor karşısında pozisyon dahi bulamayan Fenerbahçe, ikinci yarıda adeta yeniden doğdu. Valbuena'nın oyuna dahil olmasıyla birçok gol fırsatı yakalayan Fenerbahçe, golleri de buldu ve 3 puanı hanesine yazdırdı.

Valbuena'nın dahil olmasıyla oyunun seyrinin değişmesine taraftarlarda tepkisiz kalamadı. İşte sosyal medyada yapılan Valbuena yorumları...

"Valbuena oyuna girmeden önce de maça 22 bin taraftar gelmişti, girdikten sonra da. Oyuna girmesiyle takım da tribün de kendine geldi. Taraftarı memnun etmek hiç zor değilken maça gelen insanları yok sayıp saygısızlık etmeye hiç gerek yoktu."

"Daum'u yedin

Alex'i yedin

Valbuena'yi yedin

Doy artık be adam..."

"Fenerbahçe'nin üç öne çıkan yıldızı Giuliano, Valbuena ve Soldado aynı anda sahada olduğunda maç izlemenin tadı çıkmaya başlıyor. Diğer türlü çok kısır geçiyor."

"Aykut Kocaman yatsın kalksın yedek bıraktığı Valbuena'ya dua etsin, Valbuena'nın kurtardığı maçlar olmasa çoktan gitmişti."

"Hasan Ali ve Alper korner kullanırken Valbuena'nın kenarda ısındığı, küme hattındaki Osmanlıspor'a diş geçiremeyen bir Fenerbahçe..."

"Valbuena... 2. bir Alex vakasına doğru gidiyor bence..."

"-Valbuena yedek başlatılır

-İlk yarı sonunda oyun zora girer

-Valbuena oyuna alınır

-Maçı kurtarır

-Gelecek hafta Valbuena tekrar yedek bırakılır"

"Aykut Kocaman'ın anlaması lazım Valbuena savunmaya eksi bir oyuncu katar ama hücumda da bir oyuncu fazla eder. Fenerbahçe hücum eder bu böyle gelmiş böyle gider Fenerbahçe savunma yapmaz Yaptıran da fazla kalmaz."

BİZE ULAŞIN