Transfer tarihi belli oldu! Eljif Elmas 10 milyon euro karşılığında...

Fenerbahçe'de transfer bombası patlıyor... Tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşayan sarı lacivertlilerde işler yolunda gitmezken, her şey gelecek sezon planlamasına bağlandı ve hummalı bir çalışma yürütülüyor. Gelecek olan oyuncuların yanı sıra mevut oyuncularda da transfer hareketliliği başladı. Gözler, Avrupa devlerinin gözdesi olan Makedon yıldız Eljif Elmas'ın üzerinde... İşte Fenerbahçe'deki son dakika gelişmesi ve Eljif'in transfer ayrıntıları:

Özellikle Galatasaray maçından itibaren büyük kulüplerin scout'larının merceği altına alınan 19 yaşındaki futbolcu için hazırlanan tüm raporların pozitif olduğu öğrenildi.

Son olarak bir Alman ekibi de, Kasımpaşa karşılaşmasında Eljif'i yakın takibe aldı.

FENERBAHÇE'Yİ İPTEN ALAN FUTBOLCU! HABER İÇİN TIKLAYIN...

ELJIF OYUNDAN ÇIKINCA...
Elmas'ın müthiş bir performans sergilediği ve bir de gol attığı Kasımpaşa maçında 61. dakikada oyundan çıkması sonrası Alman kulübünün scout'unun da stadı terk ettiği gözlendi.

Bununla beraber pek çok kulübün yetkilileri şimdiden Eljif Elmas için nabız yokluyor.

RESMİ TEKLİF AY SONUNDA...
Mayıs ayının sonlarına doğru çok sayıda kulübün Makedonyalı futbolcu için Fenerbahçe'nin kapısını resmi olarak da çalması bekleniyor.

Hürriyet'te yer alan habere göre; 10 milyon Euro'ya yakın piyasası olan Eljif, değerine yakın bir teklif gelirse elden çıkarılacak.

"OBRA'YI GETİR TAKIMI YÖNETSİN" HABER İÇİN TIKLAYIN...

Sarı lacivertli yönetim ise teklifler karşısında yakın dönemdeki mali şartları göz önünde bulunduracak.

Bu nedenle yönetim gelecek teklifleri bekliyor.

BİZE ULAŞIN