Usta yazarlar şampiyonu belirledi!

Spor Toto Süper Lig'de bitime 4 hafta kala şampiyonluk yarışı kıyasıya devam ediyor. Medipol Başakşehir'in liderliğini sürdürdüğü ligde, bu hafta sonu oynanacak olan Galatasaray - Beşiktaş ve 33. haftadaki Galatasaray - Medipol Başakşehir maçları şampiyonluk yolunda büyük ölçüde belirleyici olacak. Peki lig sonunda ilk 4 sıra nasıl şekillenecek? Şampiyon kim olacak? İşte tahminler...

Lig sonunda ilk 4 sıra nasıl şekillenecek? Şampiyon kim olacak? Sabah'ın usta kalemleri Medipol Başakşehir, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'un kalan maçlarını değerlendirdi. İşte tahminler...

Murat Özbostan'a göre Süper Lig'in şampiyonu 72 puanla Medipol Başakşehir olacak. Lig ikincisi ise 68 puanla Galatasaray.

Ömer Üründül'e göre kalan maçlarından 7 puan almasını beklediği Medipol Başakşehir 69 mutlu sona ulaşacak. Galatasaray 68 puanla ikinci, Beşiktaş ise 67 puanla üçüncü olacak.

Levent Tüzemen ise 70 puanla Galatasaray'ın şampiyon olacağını öngörüyor. Medipol Başakşehir 69 puanla ikinci, Beşiktaş ise 65 puanla üçüncü sırada yer alacak.

Ahmet Çakar'ın şampiyonluk adayı ise Medipol Başakşehir. Çakar, kalan maçlarından 9 puan almasını beklediği Başakşehir'i 71 puanla ilk sıraya yazdı. Beşiktaş 69 puanla ikinci, Galatasaray ise 67 puanla üçüncü olacak.

Gürcan Bilgiç'e göre 71 puanla Medipol Başakşehir şampiyon olacak. Beşiktaş 67 puanla ikinciliği kaparken, Galatasaray ise 65 puanla 3. sırada yer alacak.

İskender Günen'in şampiyonluk adayı da Medipol Başakşehir. 71 puanlı Başakşehir'i, 70 puanla Galatasaray ve 67 puanla Beşiktaş takip edecek.

Bülent Timurlenk'e göre şampiyon 70 puanla Galatasaray olacak. Medipol Başakşehir 69 puanla zirvenin arkasında yer alırken, Beşiktaş ise 66 puanla üçüncü olacak.

Fatih Doğan ise şampiyonu averajın belirleyeceğini öngörüyor. Doğan'a göre Medipol Başakşehir ve Beşiktaş ligi 69 puanla tamamlayacak. İki takım arasındaki ikili averajda denge var. Yani şampiyonu genel averaj belirleyecek. Galatasaray ise 68 puanla 3. olacak.

BİZE ULAŞIN