Ve resmi açıklama geldi! Nazım Sangare ile Fenerbahçe... Transfer haberleri...

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün, Nazım Sangare'nin milli takıma davet edilmesi ve Fenerbahçe'ye transferi konusunda çok çarpıcı ifadeler kullandı. İşte adı uzun süredir sarı lacivertliler ile anılan oyuncuyla ilgili yapılan o açıklama ve ayrıntılar:

Transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren Fenerbahçe'de Şener Özbayraklı ile yolların ayrılması beklenirken Antalyaspor'un başarılı oyuncusu Nazım Sangare'nin transfer edileceği öne sürülmüştü.

Başarılı oyuncu A Milli Takım'ın aday kadrosuna da ilk kez çağrılarak büyük bir sevinç yaşadı.

OZAN TUFAN AÇIKLAMASI! "OYUNCUMUZ İLE..." HABER İÇİN TIKLAYIN...

Sangare, sevincini sosyal medya hesabından paylaştı ve büyük beğeni alan paylaşımında şunları kaydetti:

"Ülkem için oynayacak olmanın benim için nasıl bir gurur kaynağı olduğunu tarif etmem mümkün değil. Ülkem için oynamak her zaman benim en büyük hayalimdi ve uğrunda gerekli özveriyi yapmaya ve çok çalışmaya hazırsanız, hayalleriniz gerçek oluyor. Bugüne kadar yanımda olup, bana destek olan herkese sonsuz teşekkürler."

Uzun bir süredir adı Fenerbahçe ile geçen başarılı oyuncuyla ilgili resmi açıklama geldi...

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün'ün Nazım Sangare ile ilgili o sözleri şöyle;

"Nazım Sangare bizim için önemli bir oyuncu. Çok başarılı bir sezon geçiriyor. Milli Takıma seçilmesini zaten bekliyorduk. Bu beklenti de gerçeğe döndü. Kontratı devam ediyor."

"TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİRECEĞİZ"

"Bize resmi bir teklif yok. Eğer resmi bir teklif gelirse ve hem bizim hem de Nazım'ın menfaatlerine uygunsa değerlendirebiliriz."

BİZE ULAŞIN