Volkan Demirel'den skandal sözler! "Otobüsten indirtirim onu!"

Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından yayıncı kuruluşun maça dair değerlendirmelerini istediği Volkan Demirel, canlı yayında açtı ağzını yumdu gözünü.

Maça yedek soyunan ve karşılaşmada süre almayan tecrübeli file bekçisinin hedefinde Trabzonspor cephesinden bir isim vardı. İşte Volkan Demirel'in maç sonu sözleri:

GALERİ DEVAM EDİYOR

"Oynamıyorum. Oynamadığım için buraya gelmemi gereksiz görenler olabilir. Ben de gereksiz görüyorum ama maçla ilgili hocam, oynayan arkadaşlarım konuşur ben başka bir şey söyleyeceğim."

"Biz kendi derdimize düşmüş bir takımız şu anda. Kimse bize dil uzatamaz."

"Trabzonspor'un analizcisi midir, çevirmeni midir nedir, bana içeride bir şeyler söyledi."

"Soyunma odasına giderken arkamdan laf ediyor. Herkes haddini bilsin!"

"Gelsin benden özür dilesin. Yoksa ben onu otobüsten alıp özür diletmesini bilirim!"

Fenerbahçe 2. Başkanı Semih Özsoy konuyla ilgili, "Neler yaşandı?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Volkan ile konuştuk. Volkan'ın söylediği bizim için esastır. Uzun süredir bizi yenemeyen takım, tam yenecekken gol yedi. Bu sinirleri germiş olabilir karşı tarafta."

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Volkan Demirel'in maçın ardından yaptığı açıklamalardan dolayı tecrübeli eldivenle soyunma odasının girişinde görüşerek uyarılarda bulundu.

Ali Koç, maçın ardından sarı-lacivertlilerin kalecisi Volkan Demirel'in yaptığı açıklamaların ardından Volkan ile görüştü.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Asbaşkan Semih Özsoy ve yönetim kurulu üyelerinden Selahattin Baki, soyunma odası girişinde deneyimli kalecinin açıklamalarına yönelik görüşme yaparak, uyarılarda bulundu.

DİĞER
SON DAKİKA