Abdullah Avcı'dan fesih kararı! Başkana gidip bunu söyledi...

Adı daha önce Fenerbahçe ile anılan ancak Fenerbahçe'nin resmi açıklama yaparak bir görüşme yapılmadığını duyurduğu Abdullah Avcı'da sıcak bir gelişme yaşandı. Başarılı çalıştırıcı kulübünün başkanı Göksel Gümüşdağ ile geleceğini konuşmak ve sözleşme detaylarını masaya yatırmak için bir görüşme yapma kararı aldı.

Medipol Başakşehir'in önceki gün yaptığı "Teknik direktörümüz ve oyuncularımız için bize resmi teklif gelmedi" açıklaması Abdullah Avcı ile prensip anlaşmasına varan Beşiktaş'ta bu transferin bir maliyetinin olacağı şeklinde yorumlandı.

Medipol Başakşehir'in tecrübeli teknik direktörü Avcı, Beşiktaş ile ilgili bir hamle yaptı.

Kulübüyle 5 yıllık mukavelesi bulunan Abdullah Avcı ise sorunu çözmek için devreye girdi.

SELÇUK İNAN SÜRPRİZİ! HABER İÇİN TIKLAYIN...

Mukavelesinin feshi için başkan Göksel Gümüşdağ'la görüşecek olan Medipol Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı, turuncu lacivertli kulübü ikna ettikten sonra Beşiktaş'a imza atacak.

Tecrübeli çalıştırıcının Başkan Fikret Orman'a "Sayın Gümüşdağ ile görüşeyim, durumu anlatarak müsaade isteyeyim" dediği öğrenildi.

3 YILLIK İMZA...

Başakşehir'de üst üste iki sezon kaçırdığı şampiyonluk sonrası kariyerinde yeni bir sayfa açmayı hedefleyen Abdullah Avcı'nın Gümüşdağ'la yapacağı görüşmenin olumlu geçmesi halinde siyah-beyazlılarla 3 yıllık mukavele imzalayacağı belirtildi.

Beşiktaş, Avcı'da sorun çıkması halinde Tayfun Korkut ile masaya oturacak. Fikret Orman, Korkut'la geçtiğimiz hafta bir araya gelerek nabız yoklamıştı.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Kartal'ın bir diğer alternatifi ise Sergen Yalçın.

BİZE ULAŞIN