Arda Turan ile şarkıcı Berkay birbirine girdi! Burnu kırıldı!

Medipol Başakşehir forması giyen milli futbolcu Arda Turan, Emirgan'daki Gizli Kalsın adlı mekanda tartıştığı şarkıcı Berkay'ın burnunu kırdı. Yaşanan olay sonrası Arda Turan ve Berkay açıklamalarda bulundu.

Hürriyet'in haberine göre; Kavga Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' demesi nedeniyle çıktı.

Bu olayın ardından Berkay ve eşi mekandan ayrılıp hastaneye giderken Arda Turan ise mekanda kaldı.

Kavga büyüyüp ikili birbirine girince Arda Turan, Berkay'a yumruk atıp burnunu kırdı.

HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAĞIZ

Berkay yaptığı açıklamada "Bütün hukuki yollara başvuracağız. Şu anda evimdeyim, doktorlar kontrole geldi. Ameliyat olup olmayacağım belli değil. Arda'nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var " dedi.

ARDA TURAN BANA ASILDIĞI İÇİN KAVGA ÇIKTI

Habertürk'e konuşan Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin, ""Arda Turan bana asıldığı için kavga çıktı. Kavgadan sonra Berkay'ın burnu kırıldı, ameliyata girecek." dedi. İşte Özlem Ada Şahin'in açıklamaları:

"EVLİ OLMASAM SENİ KAÇIRMAZDIM, ÇOK GÜZELSİN" DEDİ

"Bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi."

BERKAY KAFASINI ÇEVİRİRKEN ARDA YUMRUK ATTI

"Berkay tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler. Saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi?"

"Arda'nın doğum yapmak üzere olan eşi Aslıhan Doğan, benim konuştuğum görüştüğüm bir arkadaşım. Olay olduğu sırada evde oturuyormuş. Sabah saat 6'da Aslıhan'ı arayıp her şeyi tek tek anlattım."

"Olay sonrası Arda eline bir silah alıp sabah hastaneye Berkay'ın yanına geldi. 'Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim.' dedi."

Arda Turan'dan Berkay ve tartışma açıklaması!

''Bugün gazetelerde çıkan haberle ilgili kısa bir açıklama yapmak isterim''

''İzin günümde arkadaşlarımla gittiğim bir mekanda yaşadığımız tartışmanın bir sebebi namus konusu gibi haberleştiriliyor''

BİZE ULAŞIN