Web Sürümüne Geç

  Bank Asya 1.Lig Transferleri

  Bank Asya'nın transferleri

  Bank Asya 1. Lig'e inanılmaz futbolcular geldi. Süper Lig'de oynayan oyunculardan çok daha popüler ve iyi futbolcular transfer oldu. Akhisar, Orduspor, Mersin İY ve Kartalspor yaptığı transferlerle Bank Asya’nın rengi olacak. Orlinov ve Bangura, Bank Asya’nın iki yıldız adayı!.. İşte Bank Asya’nın bu sezonki gözde transferleri…

  Bank Asya'nın transferleri
  Orlin Orlinov (Akhisar): Bulgar futbolunun yeni Stoichkov’uydu. Ta ki aşık olduğu ülkesinin en ünlü mankenlerinden bir tanesini kaçırıp, dövene kadar. Bu yüzden CSKA Sofya onu kovdu. Onun yolu da Akhisar’a düştü. Az buçuk deli, çok yetenekli Orlinovi futbolu hatırlarsa Türk futbolu için çok önemli bir isim olabilir.
  Bank Asya'nın transferleri
  Alhassan Bangura (Mersin İY): Watford tarafından keşfedilen Sierra Leoneli futbolcu, 22 yaşında olmasına rağmen 2004-2005 sezonundan Mersin İY’ye gelene kadar 6 sezon İngiltere’de forma giydi. Watford formasıyla 2006-07 sezonunda Premier Lig’de 16 maça çıktı. Premier Lig’de forma giydiği yıl Chelsea’nin ünlü yıldızı Makelele ile karşılaştırıldı.
  Bank Asya'nın transferleri
  Semih Kaya (Kartalspor): Geçen sezon Inter tarafından bile istenen G.Saray’ın 19 yaşındaki oyuncusu Semih bu sezon Kartalspor için ter dökecek. G.Saray’ın geleceği için çok önemli bir yıldız olacak olan Semih, bu sezonu çok iyi değerlendirmek zorunda.
  Bank Asya'nın transferleri
  Patrick (Orduspor): Adı bir ara F.Bahçe ile de anılan Atletico PR’nin fırtına sağ açığı, Orduspor’un parlattığı Brezilyalılardan olabilir.
  Bank Asya'nın transferleri
  Rafael Paraiba (Mersin İY): Gremio’dan geldi. Geçen sezon Hajduk Split’te kiralık oynadı. Ordu’ya gelen Mezenga gibi gol krallığına oynayabilir.
  Bank Asya'nın transferleri
  Fatih Tüfek (Güngören): Tavşanlı’yı Bank Asya’ya çıkaran oyuncuların başında geldi. Güngören onu Bank Asya’nın en yüksek bonservis bedellerinden birini ödeyerek aldı. 23 yaşındaki Fatih, beyninin kullanarak Güngören’i hiç de beklemeyen yerlere taşyabilir.
  Bank Asya'nın transferleri
  Baykal Kulaksızoğlu (Karşıyaka): 27 yaşındaki oyuncu Grasshopper ve Basel’de oynadı. Daum onu Köln’e transfer etti. Ön libero olmasına rağmen kariyerine kırmızısı yok.
  Bank Asya'nın transferleri
  Kemal Tokak (Samsun): Dardanel fabrikasından yetişti. 89 doğumlu oyuncu ilk büyük çıkışını yapabilir. Samsun defansını toplayıp, Süper Lig yolunda baş döndürebilir.
  Bank Asya'nın transferleri
  Serdar Eylik (Denizli): G.Saray’dan kiralık olarak Denizli’ye giden Serdar, iki kanatta da forma giyebiliyor. 90 doğumlu Serdar iyi çıkış yaparsa yuvaya dönebilir.
  BİZE ULAŞIN