Web Sürümüne Geç

Derbi öncesi işler karıştı

Bu akşam oynanacak Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesinde Beşiktaş'ın İspanyol yıldızı Guti, İspanyol basınına olay açıklamalarda bulundu. Fenerbahçeli Andre Santos da Beşiktaş'ı kızdıracak sözler söyledi...
Guti, Fenerbahçe'nin yıldızı Alex'i tanımadığını belirterek, "Ben sadece kendi futbolumla Guti oldum. Rakiplerle fazla ilgilenmedim" dedi...
Guti, derbi öncesi Alex ile karşılaştırılmasına yorum yapmak istemediğini belirterek...
"Kendisi tanımadığım bir futbolcu. Ben sadece kendi futbolumla Guti oldum. Kimseyle kendimi mukayese etmem...
Her oyuncunun artı ve eksi yönleri vardır. Şu an bunları düşünecek durumda değilim. Derbi sadece 3 puan anlamı taşımıyor. İlerisi için moral kazanmamız açısından da önemli.
Sahada kazanmak için mücadele edeceğiz. Rakibimiz de şampiyonluk yarışında var olmak için derbiyi kazanmak isteyecektir.
Az hata yapan galip gelecek. Biz her şeyimizi sahaya yansıtacağız" dedi.
Hem yabancı oyuncular hem de Türk oyuncular milli takımlarının en önemli isimleri. Bu da bizim ne kadar iyi ve formda oyunculara sahip olduğumuzu gösteriyor” diyerek kendilerinin daha güçlü bir kadroya sahip olduğunu ifade etti.
Hatta daha iyiyiz. Bizim ekipte forma giyen pek çok oyuncu kendi ülkelerinin milli takımlarında forma giyiyor.
Milli sol kanat oyuncusu “Beşiktaş’ta Quaresma, Guti, Bobo ve Nobre gibi çok iyi oyuncular var. Ancak bizim takımımız da en az onlar kadar kaliteli.
Fenerbahçeli Andre Santos ise Beşiktaş’ın iyi bir kadrosu olduğunu kabul ediyor ancak Fenerbahçe’nin oyuncularının büyük bölümününü milli takımlarda oynadığının altını çiziyor.
BİZE ULAŞIN