Günün Flaş Haberleri

FENERBAHÇE 16’LIK TÜRK ZIDANE’I GETİRİYOR

BOBO DÖRT YILLIK ANLAŞMA YAPTI

BEŞİKTAŞ BOBO’NUN ALTERNATİFİNİ BULDU

YOBO GİDİYOR

FENERBAHÇE 16’LIK TÜRK ZIDANE’I GETİRİYOR
Fenerbahçeli yöneticilerin 12. Uluslararası U16 Ege Kupası’nde izleyip beğendikleri Belçika U-16 Milli Takımında forma giyen 1995 doğumlu Türk asıllı Muhammet Mert’i transfer etmek istediği ortaya çıktı.
HNL gazetesine konuşan Genkh takımı yöneticisi Harry Lemmens, alt yapıda oynayan Gerkens ve Muhammet Mert’in sözleşmelerini profesyonel çevirmek istediklerini Gerkens’in kabul ettiğini fakat Muhammet’in ailesinin buna yanaşmadığını açıkladı.
Yönetici Harry Lemmens Fenerbahçe’nin Muhammet’i Türkiye’ye götürmek için teklif yaptığını, Muhammet’in de 18 yaşından küçük olduğu için sözleşmesini ancak ailesi aracılığıyla imzalayabileceği belirtildi.
Lemmens, Muhammet’in isteğiyle zorla Türkiye’ye götüreceğini de iddia etti.
Muhammet Mert'e Belçika'da "Türk Zidane" deniliyor.
Milli Takımlar dış ilişkiler sorumlusu Erdal Keser de, Mert'i Türkiye'ye kazandırmak için çalışmalar yapıyor.
BOBO DÖRT YILLIK ANLAŞMA YAPTI
Portekiz’de yayım yapan Radio Renascança, bugün başkent Lizbon’a giden Bobo ve Alex Silva’nın menajeri Juan Figger’in, Sporting Lizbon’un çiçeği burnunda başkanı Godinho Lopes ile bir araya geldiğini açıkladı.
Görüşmede Figger ile Godinho’nun prensip anlaşmasına vardıkları, Bobo’nun Sporting Lizbon ile 4 yıllık sözleşme imzalayacağı bildirildi. Sporting Lizbon’un Bobo’ya alacağı paranın yanı sıra atacağı goller, gol krallığı ve şampiyonluk primi de vereceği duyuruldu.
Bu arada Sporting Lizbon’un Bobo’yu imza parası da ödemeyeceği bildirildi.
BİZE ULAŞIN