İşte Süper Lig'de sözleşmesi bitecek olan yıldızlar! Kimler kimler var...

Atiba Hutchinson

Beşiktaş'ın takımının vazgeçilmezi Kanadalı futbolcunun sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Her ne kadar oyuncuyla sözlü olarak anlaşıldığı haberleri basına yansısa da, oyuncunun 35 yaşında olmasından ötürü Beşiktaş kulübünün farklı alternatifler üzerinde durabileceği de söyleniyor.

Oğuzhan Özyakup

Adını sık sık Avrupa basınının transfer haberlerinde de gördüğümüz Milli oyuncunun akıbeti henüz belli değil. İngiltere'den ciddi talipleri olduğu söyleniyor.

Demba Ba

Göztepe'de koyduğu performansla hala formda olduğunu bizlere gösteren yıldız oyuncunun da henüz sözleşmesi yenilenmiş değil.

Emre Belözoğlu

Başakşehir'in kaptanı oynamaya devam etmek istediğini söylemişti. Henüz sözleşme yenilemeyen Emre'nin Başakşehir kulübünde devam etmesi bekleniyor.

Volkan Demirel

Aykut Kocaman'la bir iyi bir kötü olan Milli kalecinin sözleşmesi henüz yenilenmedi.

Pablo Martin Batalla

Taraftarların sevgilisi Arjantinli oyuncuyla henüz sözleşme yenilenmezken, oyuncunun sezon sonunda ülkesine dönmek istediği konuşuluyor.

Uğur Çiftçi

Büyük kulüplerin radarında olan genç oyuncunun sezon sonunda kalıp kalmayacağı henüz belli değil. Galatasaray'ın oyuncuyla ilgilendiği de gelen bilgiler arasında.

Yasin Öztekin

Fatih Terim'in gelişiyle forma şansı bulmakta zorlanan oyuncunun sezon sonu ayrılması bekleniyor.

Ryan Donk

Henüz durumu belli olmayan oyunculardan. Performansını Fatih Terim'in gelişiyle yükseltmiş olsa da dalgalı performansı kafalarda soru işareti oluşturuyor.

Iasmin Latovlevici

Galatasaray taraftarları tarafından beğenilmeyen oyuncu, Nagatomo'nun gelişiyle forma şansı bulamamaya başladı.

Hakan Balta

Koray Günter

BİZE ULAŞIN