Web Sürümüne Geç

Julio Baptista

Galatasaray'ın uzun süredir peşinde koştuğu Julio Baptista için çok önemli gelişmeler yaşandı. Brezilyalı yıldız basına açıklamalar yaptı, kulübü ve çevresinden önemli haberler geldi. İşte Aslan'ın son gözdesi Baptista ve işte Avrupa basınında çıkan son dakika haberleri:

Baptista: neden gideyim ki?
Baptista Romalı yöneticileri çıldırtamaya devam ediyor.

Roma yönetiminin hem G.Saray, hem de Olympiakos ile anlaştığı Baptista La Republica’ya konuştu.
“Daha iki yıllık sözleşmem var” diyen sambacı, “Neden ayrılayım ki. Ben işimi yapıyorum. İyi de yaptığımı düşünüyorum. Biraz eksiklerim var ama düzeleceğim. Roma’da da çok mutluyum” diye konuştu.

Baptista, Rijkaard’ın telefonlarına çıkmadı
İtalyan Il Messaggero gazetesi G.Saray yönetiminin Roma’yı ikna ettikten sonra teknik direktör Frank Rijkaard’ı devreye sokarak, Baptista’yı şahsen arattırdığını yazdı.

Baptista’nın Rijkaard’ın telefonlarına defalarca cevap vermediği fakat sonunda telefonu açarak, “Roma’da mutluyum. Buradan ayrılmayı düşünmüyorum” diyerek kısa ve net konuştuğu iddia edildi.
Bu görüşme üzerine Rijkaard’ın büyük hayal kırıklığı yaşadığı ve Baptista’yı defterden sonsuza kadar sildiği bildirildi.

Baptista’dan kötü haber
G.SARAY’ın Yunan Olympiakos ile birlikte uzun süredir peşinde koştuğu Julio Baptista’ya W.Bremen talip oldu.

Teknik direktör Thomas Schaaf’ın yetersiz bulduğu Almeida ve Rosenberg’in yerine Baptista’yı istediği, sambacının da Alman ligine sıcak baktığı bildirildi.
La Republica’da yer alan habere göre Roma, Baptista’nın kesin olarak takımdan ayrılmasını istiyor.
BİZE ULAŞIN