Web Sürümüne Geç

  Süper Lig'in gizli sırları-2

  Bursasporlu Sercan 2009 yılında Avrupa’nın en popüler 9. futbolcusu seçildi. Genç futbolcu IFFHS tarafından yapılan dünyanın en popüler futbolcuları sıralamasında ise 21. sırada yer aldı.

  SÜPER LİG'İN GİZLİ SIRLARI-1

  FUTBOLCULAR VE OTOMOBİLLERİ

  Bursaspor’un İskoçya’nın Rangers takımından transfer ettiği 18 yaşındaki İsa Bağcı, İsveç’in Hacken takımında forma giyerken, Inter ve Villareal takımlarında idmana çıkmış fakat kendini beğendirememişti.

  SÜPER LİG'İN GİZLİ SIRLARI-1

  BEŞİKTAŞ'A GELEN EN İYİ YABANCILAR

  Bursaspor’un Sırp futbolcusu Ivan Ergic, İsviçre’nin Basel takımında forma giyerken, ünlü TV şovu Aeschbacher’de sunuculuk yapmıştı.

  SÜPER LİG'İN GİZLİ SIRLARI-1

  GALATASARAY'A GELEN EN İYİ YABANCILAR

  Burasaspor’un Bulgar kalecisi Dimitar Ivankov kariyeri boyunca attığı 41 golle dünyanın en golcü üçüncü kalecisi durumundadır.

  4 BÜYÜKLERE GELMİŞ TEKNİK DİREKTÖRLER

  Bursaspor’da forma giyen 1992 doğumlu Muhammed Demir, U-17 Dünya Kupasında Kolombiya’ya attığı 3 golden sonra yıldızlaşmış, F.Bahçe ve G.Saray genç oyuncuyu istemiş fakat Bursaspor onu satmaya yanaşmamıştı. Bursaspor onu Sercan’ın yedeği olarak görüyor.

  FENERBAHÇE'NİN UNUTULMAZ YABANCILARI

  Denizlispor’da forma giyen Norman Sylla, Strasbourg, Leeds ve Milan gibi devlerde forma giyen şu sıralarda ise Standard’da oynayan Fransız yıldız Olivier Dacourt’un kuzeni.

  SÜPER LİG'İN GİZLİ SIRLARI-1

  İbrahim Ege, Trabzonspor'da oynarken takımın kamp yaptığı otelde kalan bir kadını taciz ettiği için apar topar kamptan gönderilip kadro dışı bırakılmıştı.

  SÜPER LİG'İN GİZLİ SIRLARI-1

  Hollanda doğumlu Baki Mercimek, Premier Lig takımlarından Sunderland’de forma giyerken, Hollanda Milli Takımında oynaması teklif edilmiş fakat o, “Ben Türk kanı taşıyorum. Bir gün milli takımda oynarsam bu Türkiye için olur” demişti. Sadece 1 kez milli olan Baki ‘Türk Stam’ ve ‘Ankara Kasabı’ lakabı takılmıştır.

  BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULAR KAÇ YAŞINDA?

  ABD’de doğan Diyarbakırsporlu Djite, ailesiyle birlikte 3 yaşında Avustralya’ya göç etmiştir. Babası Fildişili bir profesördür. Sydney Üniversitesi’nde dersler vermektedir. Dijte’nin annesi de Togoludur.

  BABA-OĞUL ÜNLÜ FUTBOLCULAR

  Diyarbakır’a dönüp dönmeyeceği belli olmayan Razzie Tjikuzu, Fabian Ernst, Beşiktaş’a transfer olduğunda “O benim yedeğimdi. Burada aslı varken neden yedeğini alırlar ki?” diye sormuştu.

  SUÇ İŞLEYİP HAPSE DÜŞMÜŞ SPORCULAR

  BİZE ULAŞIN