UEFA Avrupa Ligi temsilcilerimizin maç programı belli oldu!

Şampiyonlar Ligi'ndeki tek temsilcimiz olan Galatasaray'ın Devler Ligi rakipleri dün Monaco'da gerçekleştirilen organizasyonla belli olmuştu. Bugün de UEFA Avrupa Ligi temsilcilerimizden Beşiktaş, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir'in de rakipleri belli oldu. İşte temsilcilerimizin maç programları...

Şampiyonlar Ligi'ndeki tek temsilcimiz olan Galatasaray'ın Devler Ligi rakipleri dün Monaco'da gerçekleştirilen organizasyonla belli olmuştu.

Bugün'de UEFA Avrupa Ligi temsilcilerimiz Beşiktaş, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir'in rakipleri belli oldu.

K Grubu'nda mücadele edecek Beşiktaş, Braga, Wolverhampton, S. Bratislava eşleşti.

Karadeniz ekibi Trabzonspor C Grubu'nda Basel, Krasnodar ve Getafe ile mücadelede edecek.

Medipol Başakşehir ise J Grubu'nda Roma, Monchengladbach ve Wolfsberger ile aynı grubta.

Türkiye'yi bu sezon Avrupa'da temsil edecek kulüplerimizin UEFA puanları; UEFA Avrupa Ligi'nde Braga, Wolverhampton ve Bratislava ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ın UEFA puanı 62.00 olarak açıklandı.

Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid, Paris Saint Germain ve Club Bruge ile aynı grupta yer alan Galatasaray'ın UEFA puanı 22.500 olarak açıklandı.

Sarı kırmızılılar bu sezon Avrupa'da mücadele edecek Türk takımları arasında en yüksek puana sahip ikinci takım konumunda.

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edecek diğer temsilcilerimizden Başakşehir 10.500, Trabzonspor ise 8.000 puana sahip.

Temsilcilerimiz Beşiktaş ve Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi fikstürleri belli oldu. Hem Beşiktaş, hem Trabzonspor gruptaki ilk maçlarını deplasmanda oynayacak.

İŞTE AVRUPA LİGİ TEMSİLCİLERİMİZİN MAÇ FİKSTÜRÜ

BEŞİKTAŞ'IN UEFA AVRUPA LİGİ MAÇ FİKSTÜRÜ

BİZE ULAŞIN