Web Sürümüne Geç

Ahmet Çakar'dan Fenerbahçe ve Fatih Terim için flaş sözler

- Boluspor gibi TFF 1. Lig'in iyi bir takımına yenilmek Fenerbahçe'de manevi problemler yaratır yaralar. Aykut Kocaman ne anlatıyor bana, Boluspor'u geçtim sen Vardar gibi 2 gömlek daha kötü bir takıma elendin. Fenerbahçe 8'de 8 yapabilir ama bu bile şampiyonluk için yetmeyebilir. Fenerbahçe'nin Boluspor'a tartışmalı bir kaleci transferi yaptı, Allah'ın sopası yok Allah bunun cezasını verdi.

- Aykut Kocaman, Fenerbahçe'den giderse bir 5 sene daha Fenerbahçe'ye geri dönemez ve 5 sene boyunca da Milli Takım'ın kapısından geçemez. Sadece başarısız olduğu için değil, yaptığı rezillikler yüzünden bu böyle olur.

- Fatih Terim'e bir şiir yazdım. Şöyle: Karton İmparator Terim. Orayı çekme burayı çek dedin. Ey Terim kafayı mı yedin. Ölüyü diriyi öptün gözünü bize diktin. Karizmanı çizdi Kebapçı Selahattin...

- Eskiden dokunulmazdı Fatih Terim ama artık böyle değil, artık herkes sana dokunabiliyor ve bunun böyle olması çok iyi oldu. Mustafa Cengiz, tam bir Anadolu beyefendisi, kendisine güvenli ve namuslu bir adam izlenmi veriyor bana. Geçmiş Galatasaray başkanlaırının hepsinden farklı, çok beğendim açıklamalarını. Galatasaray'da monşerler vardır ama Mustafa Cengiz böyle biri değil ama ileride değişirse bilmem.

-Aziz Yıldırım, "Bursaspor'u FETÖ şampiyon yaptı" açıklamasıyla bir futbol zararlısı olduğunu bir kez daha gösterdi.FETÖ'nün son yıllarda neler yaptığını ülkeye nasıl ihanet ettiğini mahkemelerde görüyoruz. FETÖ gibi bir örgütle nasıl Bursaspor gibi bir camiayı nasıl yan yana getirebilirsiniz?

-Bursaspor'u FETÖ şampiyon yaptıysa, Trabzonspor maçında yüzde 100 gollük pozisyonları kaçıran Alex FETÖ'cüdür. Demek ki Pensilvanya'dan talimat geldi Alex o golleri kaçırdı! Bursaspor, şerefiyle haysiyetiyle şampiyon oldu, siz o gün Trabzonspor karşısında sayısız gol kaçırıp şampiyonluğu kaçırdınız.

BİZE ULAŞIN