Brescia Başkanı Cellino'dan flaş Balotelli açıklaması! Ocakta...

Son dönemlerde adı Galatasaray'la anılan İtalyan golcü Mario Balotelli ile ilgili, Bresica Başkanı Massimo Cellino'dan flaş bir açıklama geldi. Başkan Cellino, golcü oyuncunun ocak ayı transfer döneminde takımdan ayrılacağı iddialarına yanıt verdi.

(fotomac.com.tr / Dış Haberler)

İtalyan ekibi Brescia'da antrenörü Fabio Grosso tarafından geçtiğimiz günlerde antrenmandan kovulan Mario Balotelli kulüple yol ayrımına gelmişti.

İdmanda yaşanan gerginliğin ardından açıklamalarda bulunan Brescia Başkanı Massimo Cellino ise golcü oyuncu hakkında, "Balotelli siyahi birisi. Kendisini temizlemeye çalışıyor ama bazı zorlukları var" demiş ve ırkçılık yapmakla suçlanmıştı.

İtalya basını ise oyuncunun takımda mutlu olmadığını ve ocak ayında forvet transferi hedefleyen Galatasaray'a gitmeye sıcak baktığını yazmıştı.

Brescia Başkanı Cellino'dan Balotelli hakkında yeni bir açıklama geldi...

Golcü isimden özür dileyen Cellino, sözlerinin yanlış anlaşıldığını dile getirdi ve şöyle konuştu:

Aptallık ettim. Amacım olayı geçiştirmekti ama söylediklerim biraz ağır kaçtı. Kendisi de çok üzgün çünkü iyi oynayamıyor.

Mario ocak ayında takımdan ayrılmaz. Eğer giderse, herkes kaybetmiş olacak. Bedelsiz olarak takımdan ayrılabilir ama kalacağını umut ediyorum.

Mario Balotelli, İtalyan futbolunda yeşil sahalarda sık sık yaşanan ırkçı saldırılara maruz kalıyor.

Yıldız futbolcu son olarak yaşadığı saldırının ardından Galatasaray taraftarından destek mesajı almış sonrasında da sarı-kırmızılılara teşekkür etmişti.

BİZE ULAŞIN