Web Sürümüne Geç

  Dış basında Sneijder transferi

  TheSun: "Gerrard'ın Liverpool'da görmek istediği Sneijder, Galatasaray'la anlaştı. 28 yaşındaki Hollandalı oyuncu 'Galatasaray'a transfer olduğum için mutluyum. Türk insanlarının futbola büyük tutkuları olduğunu biliyorum ve yeni formamı giymek için sabırsızlanıyorum' dedi."

  BBC.co.uk: "Galatasaray, Inter'de forma giyen Sneijder'le anlaşmaya vardı. İki hafta kadar önce transfer çalışmalarına başlayan Türk devi, Hollandalı oyun kurucuyla her konuda anlaşmaya vardığını resmi internet sitesinden duyurdu."

  The Telegraph: "Galatasaray, Wesley Sneijder'in Inter'den transfer edildiğini açıkladı. Türk devi, 28 yaşındaki Hollandalı oyuncu için Inter'e 8.4 milyon pound ödeyecek. Öte yandan, Sneijder ve menajeri Soren Lerby, İtalya'da görüştükleri Lütfü Arıboğan'la 3.5 yıllık sözleşme konusunda anlaşmaya vardı."

  Mirror: "Mutsuz Hollandalı, Türk devinde. Inter'in 10 milyon euro'luk teklifi kabul etmesinin ardından Sneijder da G.Saray'la her konuda anlaştı."

  MailOnline: "Sneijder nihayet Inter'den ayrıldı. Hollandalı oyuncunun Liverpool yerine Galatasaray'a gitmesi Gerrard'ı mutlu etmeyecek. 28 yaşındaki Sneijder için Galatasaray'ın Inter'e 8.3 milyon pound ödeyeceği öğrenilirken yetenekli oyuncunun haftalık yaklaşık 120.000 pound ücret alacağı iddia edildi."

  BleacherReport.com: "Inter Milan, Sneijder'ı Galatasaray'a sattı. Hollandalı oyuncu, beklendiği gibi İtalya'dan Türkiye'ye yol aldı."

  FoxSports: "Inter Milan orta sahası Wesley Sneijder, Türk ekibi Galatasaray'la anlaştı. Sezon başına 6.66 milyon dolar alacak olan Hollandalı oyuncunun 3.5 yıllık sözleşmeye imza atacağı belirtildi."

  Football Italia: "Wesley Sneijder, Inter'den Galatasaray'a 7.5 milyon euro'ya transfer oldu."

  NBCSports: "Sneijder Galatasaray'da! Inter Milan'ın orta sahası Wesley Sneijder, Türk ekibi Galatasaray'la anlaşmaya vardı. G.saray'ın Inter'e transfer için 7.5 mlyon euro ödeyeceği açıklanırken Hollandalı oyuncunun 3,5 yıllık anlaşma için sezon başına 5 milyon euro alacağı belirtildi. Artık geriye sadece Sneijder'in muayenesi kaldı."

  CaughtOffside.com: "Liverpool teknik direktörü Brendan Rodgers'ın hayalleri, Galatasaray'ın Sneijder'i transfer ettiğini resmen açıklamasıyla suya düştü."

  BİZE ULAŞIN