Fatih Terim ben öderim demişti! İşte Ali Koç'a ödenecek ücret...

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim arasındaki gerilim sürüyor... Ali Koç'un Fatih Terim'in tazminatıyla ilgili söylemiyle başlayan gerilimde yeni gelişmeler yaşandı. Ali Koç'un sahip olduğu restaurantın Galatasaray'ın Türk Telekom Stadı'ndan kaldırılmasını isteyen Fatih Terim, gerekirse tazminatı cebinden ödeyebileceğini belirtmişti. Fesih bedeli için Ali Koç'a ödenecek ücret belli oldu...

Fatih Terim ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç arasındaki gerilim sonrasında iş ilginç boyutlara ulaştı.

Her şey, Koç'un Terim'in TFF'den aldığı tazminatı dile getirmesiyle başlamıştı. Bunun üzerine Terim'in avukatı buna karşılık vermiş, ancak Fenerbahçe başkanı geri adım atmamıştı.

Yaz dönemindeki bu tartışmaların ardından her şey unutulduğu düşünülüyordu ki, aslında ateşin küllenmediği görüldü.

İlk olarak Galatasaray'ın 3-2 galip geldiği Kayserispor deplasmanından sonra Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile görüşen Terim, Koç grubunun işletmeciliğini yaptığı "Divan Restoranı"nın Türk Telekom Stadı'nda da bir şubesinin bulunduğunu hatırlattı.

Koç ile büyük gerginlik yaşayan tecrübeli teknik adam, neden Koç grubu ile devam edildiğini sordu.

Sarı-kırmızılı yönetici ise Divan Lokantası ile sözleşmelerinin devam ettiğini dile getirerek, bunun sonlanmasının ardından duruma bakabileceklerini dile getirdi.

Terim bunun üzerine Günay'a, "Eğer tazminat için paranız yoksa ben öderim" dedi.

ÖDENECEK RAKAM BELLİ OLDU

Bu gelişme ile birlikte fesih için ödenmesi gereken tutar da ortaya çıktı...

Galatasaray Kulübü, Türk Telekom Stadyumu'nda yıllardır hizmet aldığı Divan Restaurant'ın sözleşmesini feshetmek için düğmeye bastı.

Yaklaşık 3 haftadır çeşitli restaurantlar ve catering firmaları ile görüşen sarı kırmızılılar, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sahibi olduğu Divan Restaurant ile yollarını resmen ayırıyor.

LOCALARDAN BOYKOT!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, Club Brugge maçı öncesi Fatih Terim için kullandığı "Sicili bozuk" ifadesi ipleri koparan nokta oldu.

Terim, Türk Telekom Stadyumu'nda ailesi, çocukları ve yakınları için kendisine ait olan locada uzun süredir Ali Koç'un sahibi olduğu Divan Restaurant'tan hizmet almazken, başka loca sahipleri de bu tavra destek oldu.

BİZE ULAŞIN