Fatih Terim'den flaş Diagne kararı!

Galatasaray'da gündem golcü transferi... Sarı-kırmızılılar takıma bir forvet transfer yapması beklenirken, bonservis ve yabancı sınırı sıkıntısı nedeniyle Diagne'nin satışı bekleniyordu. Ancak Senegalli golcü son olarak Rusya'dan gelen 13 milyon Euro'luk teklifi 'ırkçılık' sebebiyle reddetti. Teknik direktör Fatih Terim, yaşanan bu gelişmeler üzerine Diagne ile ilgili 'özel' bir karar aldı...

Maliyetli Falcao transferinden doğacak giderleri, Diagne'nin satışından karşılamak isteyen sarı-kırmızılılara Senegalli'den kötü haber geldi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Orta Doğu kulüplerinden gelen tekliflerden sonuç çıkmazken, son olarak Rusya'nın Dinamo Moskova takımı 29 yaşındaki futbolcu için ciddi bir teklif yaptı.

Galatasaray'ın bir türlü elden çıkaramadığı Mbaye Diagne ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı.

Rus kulübü Dinamo Moskova, Mbaye Diagne için Galatasaray'a 13 milyon Euroluk teklifte bulundu.

Diagne'nin şartlarını Avrupa'da karşılayacak hiçbir kulüp yok.

Yabancı oyuncu transferi yapabilmek için oyuncu satması gereken sarı kırmızılılar bir süredir Mbaye Diagne'yi göndermek için çaba harcıyordu.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın haberine göre Dinamo Moskova, Sarı-Kırmızılıların talep ettiği rakam olan 13 milyon Euro'yu gözden çıkardı ve Mbaye Diagne için teklifte bulundu.

Rus ekibinin Diagne'ye de Galatasaray'da aldığından daha yüksek miktarda yıllık ücret teklif ettiği ancak Senegalli oyuncunun Rusya'da siyahi oyunculara karşı ırkçı tutum sergilendiği iddiasıyla çekimser davrandığı belirtildi.

Yönetimin Diagne'yi ikna etmeye çalıştığı ifade edildi.

FALCAO'YA GÖZDAĞI VERDİ
Radamel Falcao'nun transferinin tamamlandığı basında yankılandıktan sonra yıldız futbolcu, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşım yaptı.

30 gol atıp rekor kırdığı geçtiğimiz sezonla ilgili bir görsel paylaşan Senegalli, "Kral benim" mesajı verdi.

Diagne'nin bu paylaşımları, "Galatasaray'da kalmak istiyor" yorumlarını beraberinde getirdi.

DİĞER
SON DAKİKA