Galatasaray Beşiktaş ve Başakşehir'in üçlü averaj hesabı

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Şampiyonluk yolunda hasar almak istemeyen iki dev ekip de bu maçtan üç puan çıkarma peşinde. Galibiyetin bir diğer önemi ise Medipol Başakşehir'inde içinde olduğu üçlü averaj sistemi. İşte takımların son durumu...

Şampiyonluk yarışı nefes keserken zirvede 2'li ve 3'lü averaj hesapları da başladı. İşte şampiyonluk yolunda 2'li ve 3'lü averajlar...

GALERİ DEVAM EDİYOR

Spor Toto Süper Lig'de son dönemece girilirken takımlar şampiyonluk için ince hesaplar yapmaya başladı. Ligde bu sezon şampiyon averajlarla belli olabilir.

GALATASARAY VE BEŞİKTAŞ ARASINDA 2'Lİ AVERAJ DURUMU
Beşiktaş ligin ilk yarısında oynanan maçta Galatasaray'ı 1-0 mağlup etti. Ligin ikinci yarısındaki maç ise henüz oynanmadı. İkili averaj iki takım arasında oynanacak 2. maç sonunda belli olacak.

BAŞAKŞEHİR VE GALATASARAY ARASINDAKİ 2'Lİ AVERAJ
Ligin ilk yarısında oynanan maç karşılıklı gollerle 1-1 berabere bitmişti. Ligin 2. yarısında oynanacak maç sonunda 2'li averajda öne geçen takım belli olacak.

BEŞİKTAŞ İLE BAŞAKŞEHİR ARASINDAKİ 2'Lİ AVERAJ
Başakşehir ile Beşiktaş arasında ikili averaj üstünlüğü bulunmuyor. İki takımın puan eşitliği halinde ligdeki genel gol averajına bakılacak.

2018-2019 SEZONU 3'LÜ AVERAJ HESAPLARI
Spor Toto Süper Lig'de 3'lü averaj Galatasaray - Beşiktaş ve Galatasaray Başakşehir maçlarının ardından belli olacak. Üç puanın takımı lig sonunda eşit olursa 3'lü averajda takımların arasındaki puan cetveline bakılacak. Şu an durum ise bu şekilde:

Beşiktaş - 6 puan

Başakşehir - 4 puan

Galatasaray - 1 puan

DİĞER
SON DAKİKA