Galatasaray'da Fatih Terim isyan etti! ''Bir gün bile...''

Süper Lig'in 14. haftasında Galatasaray sahasında Alanyaspor'u Belhanda'nın attığı golle 1-0 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu. Maç sonunda Galatasaray cephesi karşılaşmayı değerlendirirken teknik direktör Fatih Terim sakat oyuncular ve takımdaki eksikliklerden yakındı. İşte o açıklamalar...

Nzonzi: Bu akşam iyi bir performans sergiledik. Bugün kazanmamız ve 3 puanı almamız çok önemliydi. Golü attıktan sonra biraz geri çekiliyoruz.

Çalışmaya devam edeceğiz. Bu galibiyet önemliydi. Şimdi buradan devam etmemiz gerekiyor.

Seri: Açıkçası bugün bireysel performanslardan değil, takım performansından bahsetmek gerekiyor, aldığımız 3 puanı konuşmak gerekiyor.

Matematiksel olarak Avrupa'ya devam etme şansımız var. Yazılı bir şey olmadığına göre maçta şansımızı deneyeceğiz.

Mariano: Şu anda geleceği düşünmüyorum, Galatasaray ile devam eden bir kontratım var. Şu an aslolan Galatasaray.

Fatih Terim: Bugün bizi herkesin hoşgörmesi lazım. 1-0'dan o kadar çok 1-1'e maçımız geldi ki.. Bugün skoru korumak önemliydi.

Alanyaspor da iyi oynadı, tebrik ediyorum. 1 dakikada 3 pozisyon verdik. Sonuç olarak hiç kaçırdı, kurtardı, bunlara çok uğradık biz. Asıl olan 3 puandı.

Her geçen gün daha iyi olmamız lazım. Üzerine koymalıyız. Hep bir eksilme oldu bizde. Santrfor oynatıyoruz santrfor değil, stoper oynatıyoruz, stoper değil. Herkes yerinde oynadığı zaman daha iyi işler yapacağız.

1 GÜN BİLE KAFAYI KALDIRAMADIK Kİ!
Her geçen gün daha iyi olmamız lazım. Biz bir gün bile kafayı bile kaldıramadık ki! Falcao'yu şimdi hazırla! Seri düştü, Taylan'ı aldık. 'Acaba yeterli olur mu?' dedik.

Santrfor oynatıyoruz, santrfor değil. Stoper oynatıyoruz, stoper değil. Tam kadro olsak her şey daha farklı olur..

Adem bu sakatlıkları tolere edecek bir oyuncumuz. Açıkçası ben de artık onun da sakatlanmasını istemem yani. En olmayan yer.

BİZE ULAŞIN