Galatasaray'dan Lovera atağı

Galatasaray gelecek sezon için Rosario Central'in 20 yaşındaki hücum oyuncusunu istiyor. Scout ekibinden gelen Lovera'yı Terim onayladı.

SARI-kırmızılılar bir yandan şampiyonluk mücadelesi verirken diğer yandan scout ekibi harıl harıl gelecek sezonun transferleri için çalışıyor.

Marcao'dan sonra yeni bir genç yıldızı daha kulübe kazandırmak isteyen scout ekibi Rosario Central'in hücum oyuncusu Maximiliano Lovera'yı önerdi.

Teknik direktör Fatih Terim'in de bu ismi onaylamasıyla birlikte Galatasaray yönetimi kolları sıvadı.

Lovera için görüşmeleri Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Haneder yürütecek.

TAM TOP CAMBAZI
Maximiliano Lovera, 20 yaşında, 1.71 boyunda. forvette ve iki kanatta görev yapabiliyor. Rosario Central ile sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

Öne çıkan özellikleri üst düzey top tekniği ve kolay adam eksiltebilmesi. Meşin yuvarlak dripling sırasında ayağına yapışıyor. Pas oyununda da etkili.

Kafası yukarıda futbol oynuyor ve asist yönü de gelişmiş. Lovera, yeteneklerine rağmen henüz tecrübesiz bir futbolcu. konsantrasyon sıkıntısı yaşadığında final pasları ve şutlarında tercih hataları yapabiliyor.

Parası bile hazır
Al-İttıhad'ın Younes Belhanda ısrarı bitmek bilmiyor. Devre arasında da istedikleri faslı yıldız için sezon sonu yeni teklifle gelecekler.

Al-İttihad'ın 29 yaşındaki orta saha oyuncusu için 12 milyon euro'luk bir bütçe hazırladığı öğrenildi.

Oyuncu satmadan alamayan Galatasaray'ın bu rakama tecrübeli futbolcusunu göndermeye sıcak bakıyor.

BİZE ULAŞIN