İşte Galatasaray'da gelenler ve gidenler

Galatasaray yeni sezon için hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Üst üste 3. kez şampiyonluk kupasını müzesine götürmek isteyen Sarı-Kırmızılılar'da transferler Fatih Terim'in raporlarına göre gerçekleştiriliyor. Şu ana kadar 12 transfer gerçekleştiren Aslan birçok isimle de temaslarını sürdürüyor. İşte Galatasaray'da şu ana kadar gelen ve giden isimler...

Galatasaray'da transfer harekatı tam gaz sürüyor. Yeni sezona güzel bir başlangıç yapmak isteyen Sarı-Kırmızılılar'da şu ana kadar 9 isimle anlaşma imzalanırken 9 isimde takımdan gönderildi. İşte Galatasaray'ın transfer gündemi gelen ve giden isimler.

TAKIMDAN AYRILAN İSİMLER...

Galatasaray, 19 yaşındaki sağ beki Ramazan Emirhan Civelek 1 yıllığına Kayserispor'a kiralandı.

Galatasaray, 18 yaşındaki Recep Gül'ün sözleşmesini 2 yıl uzattı, aylık 4 bin TL maaş ve oynadığı maçlarda 20 bin TL galibiyet primi verileceği duyurulurken, oyuncu Belçika Ligi ekibi Westerlo'ya kiralandı.

Satın alma opsiyonu: 80 bin euro.
Sonraki satış karından %35 pay.

MUĞDAT ÇELİK: Sözleşmesi bitti, Gazişehir Gaziantep'e transfer oldu.

FERNANDO REGES: 4,5 milyon euro bonservisle Sevilla'ya transfer oldu.

HENRY ONYEKURU: Kiralıktı, Everton'a döndü.

BADOU NDIAYE: Kiralıktı, Stoke City'ye döndü

SİNAN GÜMÜŞ: Sözleşme yenilenmedi, İtalyan ekip Genoa'ya transfer oldu.

SEMİH KAYA: Kiralıktı, Sparta Prag'a döndü

EREN DERDİYOK: Sözleşmesi bitti, Göztepe'ye imza attı.

OZORNWAFOR: Galatasaray yaz transfer döneminin başında kadrosuna kattığı Valentine James Ozornwafor'u İspanyol ekiplerin Almeria'ya kiraladı.

Ozornwafor'un 200 bin Euro'ya kiralandığını ve İspanyol ekibinin 1 milyon 850 bin Euro satın alma opsiyonuna sahip olduğunu KAP'a bildirdi.

BİZE ULAŞIN