İşte Arda'nın Vukuatları

Bursaspor maçına hazırlanan G.Saray idmanında  olay çıktı. Arda'nın skandal niteliğindeki vukuatlarını sıralamadan önce bu olayı kısaca bir özetleyelim ve Galatasaray Spor Kulübü'nün bu olayı nasıl duyurduğuna bir bakalım...

Sabah basına açık yapılan idmanda 5'e 2 çalışmasında Caner, Arda'ya sert girdi. Sinirlenen Arda, "Kimsin sen? Ağzını burnunu dağıtırım senin" dedi.

1-CANER'E YUMRUK

Caner'in, "Asıl sen kimsin lan? Adam mısın" sözleri ise ortamı gerdi. Arda yumruğunu Caner'in yüzüne indirdi. Yumruk darbesi ile dudağı patlayan Caner sinirlenirken araya giren diğer oyuncular kavganın büyümesini önledi

Resmi site ikilinin gülümseyen fotoğrafını açılış sayfası yaparken, kavgadan hiç söz etmedi.
Rijkaard'ın kavga sırasında sadece Arda'yı sakinleştirmesi dikkat çekti. Olayı duyan başkan Adnan Polat'ın çok sinirlendiği ve iki oyuncuya ağır para cezası verileceği öğrenildi.

BÜYÜTÜLECEK BİR OLAY DEĞİL

Sabri'nin düğününde kavgayla ilgili basına demeç veren Arda, olayın büyütülmemesini istedi ve şunları söyledi:

Caner'le çocukluk arkadaşı olduğunu belirten kaptan "Bu tarz kavgalar halı saha maçlarında bile yaşanabiliyor. Antrenmandan sonra yine kaptan ve koca kafa diye birbirimize seslendik. Arkadaşlık ilişkimiz kaldığımız yerden aynen devam ediyor" dedi. Arda'nın dünkü kavgası bize geçmişte yaşanan bazı olayları hatırlattı.

İŞTE ARDA'NIN VUKUATLARI

Arda Turan'ın Caner vukuatı ne ilk eminiz ki ne de son olacak. Eğer futbolcu kendine çekidüzen vermezse bu olaylar daha da artacağa benziyor.

İşte Arda'nın daha önceki manşetlik vukuatları...

2-BARONİ İLE BİRBİRİNE GİRDİ

Bu sezon ilk yarıdaki Fenerbahçe maçı öncesi bir hiç yüzünden Cristian Baroni ile tartıştı, futbolcuların birbirine girmesine neden oldu.

3-SAHAYA GİRDİ

Gaziantep maçında oyundan çıktıktan sonra sahaya girdiği için ihtar cezası verildi.

4-YÖNETİCİYE BABALANDI

İlk yarıdaki İstanbul BŞB maçı sonrası yönetici Haldun Üstünel'e "Sen kendi işine bak. Bana karışamazsın" diyerek rest çekti.

HAVALİMANINDA OLAY ÇIKARDI

Fransa'da tatilden döndüğünde yanındaki arkadaşı, havalimanı güvenlik görevlisiyle kavga etti.

BİZE ULAŞIN