Okay Yokuşlu'nun menajeri resmen açıkladı! Galatasaray...

Galatasaray'da yeni sezonda büyük bir değişim yaşanacak. Ndiaye'nin kiralık sözleşmesi bitiyor, Belhanda iyi teklif gelirse satılacak. Orta sahada büyük bir değişime gitmeye hazırlanan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in, A Milli Takım'dan eski öğrencisini istediği konuşuluyordu...

Çifte kupanın gelmesinin ardından Galatasaray'da hemen yeni sezonun planları yapılmaya başladı...

Teknik direktör Fatih Terim, geçen yıl olduğu gibi transferde geç kalınmasını istemiyor.

Tecrübeli teknik adam Şampiyonlar Ligi'ne hazır bir kadroyla gitmeyi planlıyor.

Geri dörtlüde önemli bir problemi olmayan, sadece Mariano'nun yerine Douglas'ı almayı düşünen Galatasaray'da esas hareketlilik orta sahada yaşanacak.

1 seneliğine kiralanan Ndiaye'nin sözleşmesi bitiyor, Stoke City'ye geri dönecek.

Hürriyet'in haberine göre devre arasında Al Ittıhad'ın istediği Belhanda da 10 milyon Euro'ları bulan bir teklif gelmesi halinde yazın satılacak.

Son haftalardaki performansıyla şampiyonluğun kazanılmasında kilit rol oynayan Fernando ise önemli bir rakam önerilmediği takdirde takımda tutulacak.

Takıma yerli şart

Fatih hoca, Fernando kalıp kalmasa da orta alana 2 takviye düşünüyor.

Takımdaki yerli kalitesini de mutlaka yükseltmek isteyen İmparator, eski öğrencisi Okay Yokuşlu'yu çok istediği biliniyordu.

A Milli Takım'da daha önce beraber çalıştığı 25 yaşındaki Okay'ın Galatasaray'a uzun yıllar katkı sağlayacağına inanan Terim, yönetime bu görüşünü iletmişti.

Milli yıldızın menajeri Batur Altıparmak ise TRT Spor'a yaptığı açıklamada, Galatasaray ile bir görüşme yapılmadığını ve Yokuşlu'nun futbol hayatına Avrupa'da devam edeceğini belirtti.

BİZE ULAŞIN