Süper Lig'in yıldızları Galatasaray'a sorun oldu!

Corona virüsü nedeniyle lige verilen arada transferlerine devam eden Galatasaray'da birçok futbolcu ile görüşme gerçekleştirilmişti. Sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyerek tekrar Şampiyonlar Ligi'nde boy göstermek isteyen sarı-kırmızılılar birçok bomba ismi kadrosuna katmak için girişimlerine başlamıştı. Cimbom'un gerçekletirdiği iddia edilen bu görüşmeler sorun oldu. Galatasaray'ın talip olduğu iki yıldız nedeniyle sarı-kırmızılılar TFF'ye şikayet edilecek. İşte detaylar...

Bu sezonda şampiyonluk ipini göğüslemek isteyen Galatasaray, gelecek sezon için de çalışmalarına devam ediyordu.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Tekrar Şampiyonlar Ligi'ne gitmek isteyen sarı-kırmızılar, iddialı bir kadro kurmak için kolları sıvamıştı.

Corona virüsü nedeniyle çalışmalarına hız veren Cimbom'da birçok yıldız futbolcu ile görüşme de gerçekleştirildi.

Transferde bonservis bedeli ödemek istemeyen Galatasaray, bu nedenle sezon sonunda sözleşmesi bitecek futbolculara yönelmişti.

Fatih Terim'in ısrarla kadrosunda görmek istediği ve sarı-kırmızılıların görüşme gerçekleştirdiği futbolcularda ise büyük bir sorun ortaya çıktı.

Sezon sonu bitmeden futbolcularla yapılan görüşme nedeniyle sarı-kırmızılılar TFF'ye şikayet edilecek...

EMRE VE MERT HAKAN GELİŞMESİ

Galatasaray'da Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç'ın transferinde son dakika gelişmesi yaşandı.

Ajansspor'un haberine göre; Emre Kılınç ve Mert Hakan transferi Sivasspor ile Galatasaray'ı karşı karşıya getirdi. Şampiyonluk mücadelesi veren Sivas temsilcisi, Galatasaray'ı TFF'ye şikayet etmeyi planlıyor.

Şampiyonluk yarışı veren Doğu ekibi 2 oyuncusu ile protokol imzaladığı yönünde artan haberler üzerine sarı-kırmızılıları TFF'ye şikayet etmeye hazırlanıyor.

SİVASSPOR ŞİKAYETTE BULUNACAK

Sivasspor 2 oyuncusu ile görüşme yapmak için kendisinden resmi olarak izin almaması sebebiyle Cimbom'u şikayet edecek.

TFF talimatlarına göre oyuncunun sözleşmenin bitmesine 6 ay kalsa bile alıcı kulübün bonservise sahip kulüpten izin alması gerekiyor, Avrupa'da böyle bir şart yok.

MERT HAKAN'IN MENAJERİ YALANLAMIŞTI

Mert Hakan Yandaş'ın menajerinden bir yalanlama gelse bile Emre Kılınç cephesinden herhangi bir tepki gelmedi.

Galatasaray da iki oyuncu ile ilgili çıkan transfer haberlerini yalanlamadı. Sarı kırmızılılar bu iki transferde menajerlik ücreti ödememek için oyuncularla direkt temas kurdu. Menajerlik ödemesi oyuncuların alacağından, futbolcular tarafından yapılacak.

DİĞER
SON DAKİKA