Yıldız yağmuru! Sezon sonu...

Lige verilen arada transfer çalışmalarına hız veren Fenerbahçe ve Galatasaray, birçok yıldız futbolcu için girişimde bulunmuştu. Gelecek sezon şampiyonluk yarışında yer almak isteyen ezeli rakipler kadrolarını güçlendirmek için birçok isimle görüşme gerçekleştirmişti. İstanbul ekiplerinde gündeme gelen yıldız futbolcular için de karar verildi. İşte son gelişmeler...

Corona virüsü nedeniyle lige verilen arada transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray ve Fenerbahçe'de birçok isim gündeme gelmişti.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Gelecek sezon kadrolarını kurmak için girişimlerine devam eden ezeli rakipler yeni sezonda şampiyonluk ipini göğüslemek istiyor.

Bu bağlamda çalışmalarına devam eden Fenerbahçe ve Galatasaray dünya yıldızlarını da listesine almıştı.

İstanbul ekiplerinin transfer etmek için girişimde bulunduğu iddia edilen Pedro ve Willian için İngiliz ekibi de kararını verdi.

CHELSEA'DE AYRILIK RÜZGARI

Transferde hareketli bir gündemi olan Chelsea'nin gelecek sezon Hakim Ziyech'in yanı sıra Timo Werner'i kadroya katacağı tahmin ediliyor. Büyük bir yatırım yapan Londra ekibinde ayrılıklar da peşi sıra gelecek.

7 OYUNCUYA VEDA

Timo Werner'in 53 milyonluk sözleşme fesih bedelinin yanı sıra hali hazırda anlaşma sağlanan Ziyech için de 35 milyon Euro civarında bir para gözden çıkarıldı. Frank Lampard'ın bu doğrultuda gelir gider dengesinin sağlanabilmesi için 7 oyuncuya veda etmesi bekleniyor. İşte o 7 isim...


PEDRO (SAĞ KANAT, 32)

Piyasa değeri: 9.50 milyon Euro


MICHY BATHSUAYI (FORVET, 26)

Piyasa değeri: 17.50 milyon Euro

MARCOS ALONSO (SOL BEK, 29)

Piyasa değeri: 20 milyon Euro

KURT ZOUMA (STOPER, 25)

Piyasa değeri: 28 milyon Euro

JORGINHO (ORTA SAHA, 28)

Piyasa değeri: 52 milyon Euro

ROSS BARKLEY (ORTA SAHA, 26)

Piyasa değeri: 21.50 milyon Euro

WILLIAN (SAĞ KANAT, 31)

Piyasa değeri: 22.50 milyon Euro

DİĞER
SON DAKİKA