Müge Anlı'dan canlı yayında Fenerbahçe yorumu...

ATV ekranlarında her gün canlı olarak yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programını yapan Müge Anlı küme düşme sınırında olan Fenerbahçe ile ilgili yaptığı yorum ses getirdi...

ATV ekranlarında yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programının sunucusu Müge Anlı, Fenerbahçe ile ilgili yaptığı yorumla çok konuşuldu.

ATV'de hafta içi her gün yayınlanan programında gündemi değiştiren konulara çözüm bulan bir çok cinayeti çözüme kavuşturan Müge Anlı'dan bu gün canlı yayında bomba Fenerbahçe açıklaması geldi.

Erzurum Arena gazetesince bu yıl 3. düzenlenen Ulusal Palandöken ödülleri sahiplerini buldu. ATV de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 3. kere reality ödülüne layık görüldü. Ödülü canlı yayında Burak Çodur'dan alan Müge Anlı Fenerbahçe ile ilgilide bomba açıklama yaptı.

Ödülü alırken Eruzumspor atkısına takılan Müge Anlı konu spordan açılınca "Ben bu yıl ligi takibi bıraktım. Erzurumspor ama bir ara iyi gidiyordu." açıklamasını yaptı.

Anlı Fenerbahçe'nin ligde kalmak için Erzurumspor ile de yarıştığını duyunca bombayı patlattı! Anlı şunları söyledi:

"Biz o duruma mı geldik? Ben takip etmiyorum başarısız hiç bir şeyi sevmiyorum. Ben hayatta kendi kardeşim de olsa tutmam."

"Ligde takım olarak kim hak ediyorsa kim kazanıyorsa o kalsın. Ama 2. ligde de olsa ben Fenerbahçeliyim" açıklamalarını yaptı.

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Müge Anlı'nın bu açıklamasına Fenerbahçeliler nasıl tepki verecek merak konusu...

BİZE ULAŞIN